Wpis z mikrobloga

jeśli chcesz aby ktoś pozbawiał cię chęci do życia, ciągle cię oceniał, kontrolował, napastował seksualnie bo „mu się należy”, oczekiwał usługiwania mu i sprzątania po nim to wejdź w związek z mężczyzną #takiezyciebaby
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@stormi nie istnieją a jak są to udają potem wychodzi prawdziwa twarz nie ma facetów, którzy nie mają w sobie pragnienia władzy, uwielbienia i agresji bo tym jest testosteron
  • Odpowiedz
@naksu: Dodaj jeszcze, że chłop cię utrzymuje, anie robisz z niego złola(σ ͜ʖσ)

Co ty tak na niego narzekasz jak każdy inny chłop by cię prędzej z mieszkania wykopał, czy nie możesz chociaż dać czegoś od siebie?
  • Odpowiedz
  • 0
@NiebieskiMiszmasz a ty byś sypiał z dziewczyną, która ma cię w dupie a przychodzi się przymilać tylko gdy chce seksu? i jeszcze ci nie zrobi dobrze tylko wymaga aby dla niej robić fikołki w łóżku, równie dobrze można do divy iść ten sam poziom „uczuć”
  • Odpowiedz
ty byś sypiał z dziewczyną, która ma cię w dupie a przychodzi się przymilać tylko gdy chce seksu? i jeszcze ci nie zrobi dobrze tylko wymaga aby dla niej robić fikołki w łóżku, równie dobrze można do divy iść ten sam poziom „uczuć”


@naksu: Wtedy to już nie byłaby moją dziewczyną i nie tylko bym z nią nie spał, ale też bym z nią nie mieszkał.
  • Odpowiedz
@naksu:

nie masz depresji, zaburzeń lękowych i moich doświadczeń z dzieciństwa także bez sensu to porównywanie

Nikt nie ma ciężkiego życia tylko ty. Tylko ty jesteś poszkodowana. Każdego innego życie i świat głaskał po główce tylko na ciebie sie uwziął.
Jesteś w #!$%@? związku, zaskocze cie, to twoja wina nikt cie nie zmuszał do wchodzenia ze zjebem w związek. Konsekwencja twoich #!$%@? decyzji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Skyworld nie, nie tylko ja jestem w #!$%@? związku i nie tylko ja miałam źle ale co to zmienia?
moją #!$%@?ą decyzją było to, że się urodziłam mogłam przecież to powstrzymać
  • Odpowiedz