Wpis z mikrobloga

Czy można znaleźć robotę na czarno bez znajomości? Chce zarobić robiąc na czarno, bez żadnych kontraktów/ umów, unikanie piramidy finansowej wiadomo jakiej i urząd skarbowy podobnie . Emerytura mnie nie interesuje, wiem jak to jest zrobione. NFZ też mnie nie interesuje, leczenie publiczne. 1-10 lat czekania do specjalisty. Wolę leczyć się prywatnie, nawet jakbym miał dużo wydać pieniędzy. Też żeby nie męczyć się z urzędnikami w urzędzie pracy.
Proszę nie pisać że praca na czarno to zły pomysł. Wszystkie te najważniejsze aspekty, przemyślałem.
Czy też można zarobić na własną rękę z niskimi kosztami inwestycji.
Na przykład jeździć do lasu zbierać różne grzyby, jagody, łowić ryby i sprzedawać?
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@KacperGranatowy55 praca na czarno to bardzo dobry pomysł. Szukaj w budowlance dobre zarobki. Tam praktycznie 80 procent na czarno robi. Ubezpieczenie z zus sobie jednak kup na wypadek to pare złotych a w razie szpitala będziesz miał spokój.
  • Odpowiedz
Ale wiesz gamoniu, że leczenie się prywatnie spoko jeśli raz na rok albo rzadziej musisz iść do lekarza, ale jak jebnie cię samochód czy innego raka dostaniesz to już będziesz inaczej śpiewać
  • Odpowiedz