Wpis z mikrobloga

#teleelevidenie od jakiegoś czasu zaczęła niemiłosiernie lavować, napisałem do gościa o co chodzi, to w odpowiedzi napisał tylko"get out" I zbanował konto #!$%@?. Miałem tam kilkadziesiąt euro i dupa., nie mogę się zalogować. Szczerze mam ochotę gdzieś go podejbać za to. Konto od wielu lat, aktywne 3 listy. Jak często teraz jest możliwość rejestracji na #plusx?
#iptv
  • 14
  • Odpowiedz
@danio_96: mi też wczoraj zbanował konto z dupy. Pytałem dlaczego to przysłał mi screena że niby znowu z dwóch urządzeń w jednej chwili było oglądane. Tylko że to już 4 raz jak mnie blokuje z oglądanie z 2 urządzeń, tylko że nigdy to nie miało miejsca, na screenach które mi pokazuje to jest moje ip i drugie jakieś z dupy z drugiego końca polski wiec nie wiem czy on te konta
  • Odpowiedz
  • 1
@danio_96 mnie zastanawia to dlaczego już któryś raz gościu wykrywa że niby oglądam na dwóch urządzeniach i jak mi przesyła screen z tej swojej aplikacji to te drugie IP nie należy do żadnego mojego urządzenia. Tak jak by dostęp do tych list miały jeszcze inne osoby, nie wiem o co chodzi.
  • Odpowiedz