Wpis z mikrobloga

Kiedy ktoś o coś pyta i nikt nie zna odpowiedzi. Każdy się zastanawia a ty napisałeś 3000 znaków i chcesz szczegółowo coś komuś wytłumaczyć, GÓWNO nie wyślesz bo za nic dodał cię na czarną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
N.....n - Kiedy ktoś o coś pyta i nikt nie zna odpowiedzi. Każdy się zastanawia a ty ...

źródło: Czarna

Pobierz

Mieliście tak?

  • Tak 66.0% (33)
  • Nie 34.0% (17)

Oddanych głosów: 50

  • 10
  • Odpowiedz
@Nosyrn: moze ma aitomat blokujacy wiadomosci od zielonek. Lipna sprawa uguem ale co zrobisz byku. U mn nawrt czarnolisty mogom pisac niech srajom gdize cgcon jest wolnosc wypowiedzu itak dalej
  • Odpowiedz
czemu jestem u wszystkich na czarno jak nic nie robię


@A_R_P: tez sie zastanawiam wysylajac cv do pracodowacow po wieloletnim neecie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Nosyrn: Jasna sprawa, ledwie co założyłem konto i mnie uruchomiła jakaś pacynka z "Depresja" a trzeźwy byłem. Napisałem więcej niż zwykle i normalnie. No i tak i o
  • Odpowiedz
@Nosyrn: skrypt kiedys do tego byl chyba. Ja sie nie znam ja szary czloeiek a nie komputrowiec sam wykop tego nie oferuje czeba jakies hakerskie metody znac
  • Odpowiedz
@Nosyrn: kt0oś kto daje na czarną jeśli nie jesteś trollem wstawiającym męskie tyłki/piszącym że wszystkie polki to #!$%@?, jest zwykłym psem którego boli prawda którą piszesz i to są fakty a p*****o dupa cicho
  • Odpowiedz