Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #truecel

Pamiętam że jak byłem mały i byłem z rodzicami w mieście to chyba prawie wszystkie osoby które się uśmiechały a potem spojrzały na mnie przestawały się uśmiechać, wtedy jeszcze nie wiedziałem o co chodziło z tym ale dzięki Blackpillowi już wiem XD

  • 15
  • Odpowiedz
@power-weak: Nawet matki traktują gorzej własne dzieci mając kilka w podobnym wieku gdy jedno jest znacznie brzydsze- badania z USA. ¯\(ツ)/¯ Podświadomość i taki instynkt jaskiniowca, który nakazuje nam omijać chore osoby, żeby się nie zarazić i przetrwać. Tak samo dzieciaki kilkumiesięczne boją się zdjęć węża, bo w dawnych czasach wąż był zagrożeniem na stepach w Afryce, no i po prostu geny bojące się węży przetrwały. Tak samo w pewnym wieku
  • Odpowiedz
@power-weak: Ewolucja jest ślepa- działają nami pierwotne instynkty jaskiniowca podświadomie, a kultura i ogólnie cywilizacja się dynamicznie zmienia z pokolenia na pokolenie.
Nawet gnębienie najsłabszych osobników w szkole w sposób brutalny przez dzieciaki to efekt zapisanych informacji w naszych genach. ¯\(ツ)/¯ Najsłabszych zawsze pozbywano się ze stada, bo byli zagrożeniem dla tego stada czy nawet gatunku i najlepiej, żeby nie przekazywali swoich genów dalej.
  • Odpowiedz
@power-weak: No i nastąpił dobrobyt, który rozluźnił relacje międzyludzkie, wyzwolił kobiety, itp. Naszą cywilizację czeka upadek jak wcześniejsze, które zdominowały świat, np. Imperium Rzymskie. Przyjdą ciężkie czasy i nastąpi reset systemu do ustawień fabrycznych, lub zostaniemy wyparci przez inną cywilizację, np. wschodnią- ewentualnie ludzkość zostanie zastąpiona przez sztuczną inteligencję. Na pewno w ciekawych czasach żyjemy, w czasach wielkich zmian.
  • Odpowiedz
@power-weak: U nas nawet demografia się nie spina co jest podstawą cywilizacji, głupie pomysły UE gdzie cofamy w rozwoju gospodarczo całą Unię, dochodzi u nas cicha wojna klas gdzie elity próbują nas zniewolić do roli niewolników, a w dodatku konflikt na razie hybrydowy dwóch superpotęg USA i Chin, które są na razie w czasie nowej "zimnej wojny" i ścigają się na razie gospodarczo i w rozwoju sztucznej inteligencji, a być może
  • Odpowiedz