Wpis z mikrobloga

Witajcie, od 2015 roku (z krótką przerwą) jestem doradcą biznesowym w Alior Banku (oddział własny - nie placówka partnerska/pośrednik). Obsługuję mikrofirmy z przychodami do 5 mln zł rocznie. Zajmuję się kontem, terminalem, kredytem, leasingiem oraz wymianą walut. Jakiś czas temu na innych portalach społecznościowych założyłem konta o chwytliwej nazwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bartosz z Aliora
Staram się oczywiście w ten sposób dotrzeć do nowych klientów, natomiast oprócz informacji o produktach czy promocjach banku, w którym pracuję informuję o phishingu czy o dotacjach z UE dostępnych dla mojej okolicy. Będę się kręcił pod hasztagami #alior #aliorbank #bank #banki czy też #leasing

Wcześniej to robiłem pod starym nick’iem, ale tutaj będę tylko pisał o bankowych sprawach. Mniej lub bardziej śmieszne memy niech zostaną na starym koncie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Pracuję na terenie województwa Pomorskiego i w innych województwach w promieniu 100km od mojego oddziału czyli Chojnic

Jak macie pytania to zapraszam do kontaktu. Ogólnikowo możemy pisać tutaj, natomiast jeżeli rozmowa ma być na tematy związane z tajemnicą bankową to zapraszam na mój służbowy mail: Bartosz.Chorazewicz@Alior.pl

Zapraszam do zaobserwowania na Facebook, Instagramie, TikToku czy też LinkedIn
Pozdrawiam, Bartosz z Aliora 👋🏻
  • 2
  • Odpowiedz
@Bartosz_z_banku: Alior to jeszcze w leasingach żyje? Wiem że masa obsady przeszła do Cofidis/Vehis. Moja menager się nie odzywa od dłuższego czasu, w statystykach leci na łeb na szyję w udziale w rynku. Jak to wygląda z punktu widzenia partnera-placówki?
  • Odpowiedz
@OptiFinance oprócz leasingów na elektryki 😉 ma się całkiem dobrze. Osobiście nie mogę narzekać. Pojazdy, maszyny, urządzenia nowe i używane finansuję bez problemu. Może to kwestia współpracy na linii bankier-handlowiec leasingowy. Ja mam mega zaangażowaną dziewczynę po stronie AL od kilku lat i ma to przełożenie na wynik i ogólne zadowolenie klientów. Też handlowcy są podzieleni po różnych kanałach sprzedaży i z tymi od relacji bezpośrednio z dealerami/siecią pośredników osobiście nie ma
  • Odpowiedz