Wpis z mikrobloga

@Kisioj: przecież to jakiś trolling musi być, chociaż fakt faktem, że w szkołach podobne rzeczy się działy za moich czasów, może staników nikt nie ściągał, ale chodzi mi o takie nazwijmy to "końskie zaloty" i co najgorsze to było zupełnie normalizowane przez #!$%@? nauczycielki, teraz to z kolei wszyscy wszystkim się czują urażeni i zmolestowani - może kiedyś osiągniemy w tym jakiś złoty środek. No ale minetka podczas snu to już
większość szkół w małych miejscowościach to skupisko patoli, sam w takim brałem udział chcąc nie chcąc i nie takie rzeczy się działy


@GrubyPrezes: u mnie też się #!$%@?ło ale jednak były KON SE KWEN CJE a nie, że jak się wbiło do dziewczyn do szatni przed wf to wszyscy się śmiali i nikt nic z tym nie robił.

No ale minetka podczas snu to już brzmi jak jakiś trolling


@Tappeel:
@GrubyPrezes: pamiętam te czasy. Ale bez przesady, że nie reagowali na ewidentne molestowanie xd
#!$%@? ja się dziwiłem, że tyle dziewczyn twierdzi, że był molestowane a wychodzi, że ja po prostu nie przebywałem wśród totalnej patologii xd
@WhiskeyIHaze: miałem na myśli właśnie poza związkiem takie coś, że na imprezie czy coś w tym stylu, bo w zamyśle dla mnie to jest oczywiste, że w związku to nie ma w tym akurat nic dziwnego, ale nie doprecyzowałem bądź co bądź ;-)
@WhiskeyIHaze: no właśnie jakoś tak zrozumiałem jakby tam było jakieś racjonalizowanie takiego zachowania, na zasadzie, że przecież jak spała to nic się nie stało, być może za daleko wyciągnąłem wnioski, ale cały ten wpis był trochę w takim tonie, że tak to pojąłem ;-P