Wpis z mikrobloga

@1KiszonyOgorek: Nie trafiłeś. Pana Marcina znam osobiście, ale nie piszę tutaj w porozumieniu z Nim. Swoją droga potrzeba Ci nieco kultury, bo zachowujesz się jak cham, mama czyta twoje wpisy po szkole?
@1KiszonyOgorek: Tak. Ale mnie ubodłeś... Wisz dobrze, że komentarze chama nic nie znaczą. I Adam i Marcin leją na takich jak ty letnim moczem. I to rzadko. My tutaj mamy inny świat, dziwą nas frustraci z Polski. Ale z drugiej strony w biznesie żebraczym konieczny jest ruch. Pracujecie na nich zupełnie za darmo. Lepszy hejt niż cisza, panie skiśnięty...
@1KiszonyOgorek: Nie mam tyle śmiałości, ale podziwiam koncept by żebrać w internecie. Za spam nic nie dostaję, bo nie spamuję. Klapków nigdy nie miałem. Sznurowane buty zawsze. Ahoj. Przygodo...
@wuadek: albo jestes mega przyglupem albo klapkiem jedno z dwoch bo jakim imbecylem trzeba byc zeby myslec ze im donejty splywaja i maja wywalone na reszte bo oni po tych lajwach dopiero w glowie przepracwuja ze za te niby nic nie robienie teraz musza tony sciekow o sobie czytac bo to oni sa malpami co za pare drobnych wskakuja do basenu jak pan wplaci datek :D dla mnie przegrywy nie lepsi
@stopmen: Chyba jestem głupi, bo nie bardzo rozumiem twój bełkot. Ale napisz to jutro jeszcze raz, na trzeźwo. Dobierz słowa lepiej, popracuj. Jest tez opcja, ze ty jesteś głupi. Ale nie osądzam zbyt szybko. Pisz dalej, może się kiedyś nawet polubimy. Życie jest zaskakujące. Pozdrawiam.