Wpis z mikrobloga

Powiem Wam, że korzystałem z usług większości bukmacherów w Polsce, ale to jak działa Total Bet od Prime MMA jest lekko śmieszne i żałosne (strona i apka działają jak kartofel). Oczywiście, że mogłem wejść w regulamin i przeczytać go od deski do deski, ale nie o to chodzi. Dla porównania w Fortunie co tydzień wpada coś nowego, a nigdy nie było tak glupiego zapisu.

@Prime_Show_MMA #primemma #famemma #bukmacherka
grohol - Powiem Wam, że korzystałem z usług większości bukmacherów w Polsce, ale to j...

źródło: temp_file773086873553983683

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@grohol: Wal do UOKiK i szukaj osób które też miały z nimi jakieś problemy tylko nie polecam tego robić na wykopie bo prime jest obecnie bogiem tagu.
Myślę, że to jest temat do sprawdzenia przez odpowiednie organy bo wydaje mi się, że tam było dużo dziwnych sytuacji.

Na przykład zasady turnieju gladiatorów zostały kompletnie zmienione co wyszło dopiero w momencie walki. Zmiana zasad mocno wpłynęła na przebieg walki, właśnie na podstawie
GoodGuyChucky93 - @grohol: Wal do UOKiK i szukaj osób które też miały z nimi jakieś p...

źródło: IMG_7989

Pobierz
  • Odpowiedz
@CzeCzes: Taka sytuacja już miała miejsce jakieś 5 lat temu na gali Fame 3 gdzie w walce Kasjo vs Polak decyzja sędziów wygrał Polak. Kasjusz złożył protest który został rozpatrzony pozytywnie a werdykt zmieniono. Bukmacher wtedy zgodnie z regulaminem uznał pierwotny werdykt oraz również zgodnie z regulaminem rozliczył zakłady na wygraną Kasjusza po kursie 1 (zwrot).

Według ciebie Jóźwiak wycofuje protest i zasłania się dobrem kolegów i ich biznesu oraz bukmachera
  • Odpowiedz