Wpis z mikrobloga

Cześć!
Czy jeśli dodałam komentarz pod jakimś postem i ten ktoś mnie zablokował, to nie widzę na swoim profilu tej aktywności czy po prostu ten ktoś skasował wpis? I ile ma się czasu na skasowanie posta? Bo z tego co wiem, komentarz mogę skasować w ciągu 10 minut, potem już nie.

#gownowpis #wykop
  • 9
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: po prostu skasował. Nie wiem czy ten czas jest jakoś ograniczony, ja po wielu miesiącach widzę opcje kasowania komentarzy pod swoimi wpisami (ale nie skasuję testowo, żeby potwierdzić iż to nie tylko link w opcjach).
  • Odpowiedz
  • 1
@Neko-chan51

Czy jeśli dodałam komentarz pod jakimś postem i ten ktoś mnie zablokował, to nie widzę na swoim profilu tej aktywności czy po prostu ten ktoś skasował wpis?


Ogólnie tak jak napisali @Felixu @Kj5s6f2dk7s54o

Jest jeszcze jedna możliwość, mógł usunąć twój komentarz (qutor wpisu nie ma ograniczenia 15 minut). Wtedy też znika w twojej aktywności.

Można temu zapobiec dodając swój komentarz do ulubionych. Na wykopie jest bug i w Ulubionych pokazuje komentarze
  • Odpowiedz
  • 1
@Neko-chan51 no jeśli pamiętasz nazwę użytkownika, to najprościej wejsc na jego profil i wyszukać. Możesz też skorzystac z wyszukiwarki wykopowej (działa słabo, ale dziala)

Jeśli znasz tylko tag, no to musisz przejrzeć po kolei strony tego tagu jedna po drugiej

Jak wpis zostal usunięty, ale znasz nazwę użytkownika, to mogę ci pomóc znaleźć usunięty wpis w Archiwum X, nad którym obecnie pracuje

Tam są wszystkie usunięte wpisy.

https://github.com/wykopx/WykopX/wiki/Archiwum-X
  • Odpowiedz