Wpis z mikrobloga

  • 1
@mstasiek dopiero będzie zaczynał karierę. Ona akurat ma charakter jak amstaff więc jest spokojna. Jej Ojciec to American Bully xl i to dzik na którego trzeba uważać. Myślę że niedługo za sprawą wyemancypowanych właścicielek będzie o tych psach głośno. Amstaff jak go nie upilnowałeś to mógł kogoś pogryźć, taki 70 kg byczek w rękach sfeminizowanej karyny to załadowana strzelba wymierzona w przechodnia
MiniKierownik - @mstasiek dopiero będzie zaczynał karierę. Ona akurat ma charakter ja...

źródło: temp_file3215816965844425180

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@mstasiek one nie są złe, ale trzeba ich pilnować i pamiętać o tym że to pies. Teraz panuje przekonanie że to żywy pluszak, niania dla dzieci itp. Jak napisałem na grupie AB na Facebooku że to silne psy, dużo bardziej terytorialne i agresywne w stosunku do ludzi niż amstaffy to mnie kobity które prowadzą grupę wyrzuciły bo im psuje biznes ( bo większość grup jest prowadzona przez hodowców którzy sprzedają tam swoje
MiniKierownik - @mstasiek one nie są złe, ale trzeba ich pilnować i pamiętać o tym że...

źródło: temp_file3941774538809485581

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Hazadeflux tzn zależy co masz na myśli. Bo miotów miała mało bo tylko dwa, pierwszy jak miała 2,5 roku i drugi w wieku 4 lat. Ale jeśli chodzi o szczeniaki to w pierwszym miocie miała 17 sztuk a w drugim 11. Ta z niebieskimi oczami to córka suczki z pierwszego miotu, ta miała raz szczeniaki, też w wieku 2,5 roku- 11 sztuk. Wszystkie przeżyły, ale ja jestem pasjonatem i karmię małe razem
MiniKierownik - @Hazadeflux tzn zależy co masz na myśli. Bo miotów miała mało bo tylk...

źródło: temp_file6701787274897127464

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Hazadeflux aaa kumam. No akurat żadnego, ale ona jest bardzo grzeczna. Najlepszy i najspokojniejszy pies jakiego miałem. Dlatego cieszę się że ta mała poszła w nią nie tylko kształtem oczu, ale i charakterem. Może i jestem patusem, ale będąc w więzieniu (3 miesiące tylko) to najbardziej z całej rodziny tęskniłem za tym psem i po wyjściu mnie to zmotywowało żeby się ogarnąć i nigdy więcej nie zrobić jej krzywdy, opuszczając nagle. Kocham
  • Odpowiedz