Wpis z mikrobloga

Smierdzi ten telefon ustawka na kilometr. Dzwoni Olo niby do kogos z zakladu pogrzebowego. Mowi, ze "jakis czas temu pan Nowak robil pogrzeb tak?" a ten odpowiada od razu, ze "tak tak" a pozniej to dziwne zakonczenie rozmowy "dobrze to dziekuje" i tamten gosc bez zajakniecia "dziekuje". Normalnie to ktos by dopytywal jaki Nowak o co chodzi i w ogole bo to przeciez pospolite nazwisko i pogrzeb przeciez byl prawie rok temu a tutaj gosc niby od razu wie o co chodzi i nie musi sie o nic dopytywac. Wg mnie ten telefon jest fejkowy i ustawiony z kims. Ciekawe co mysli na jego temat spolecznosc.
#kononowicz

Ustawiony telefon?

  • Ustawiony 60.6% (63)
  • Legitny 39.4% (41)

Oddanych głosów: 104

kamil-tika - Smierdzi ten telefon ustawka na kilometr. Dzwoni Olo niby do kogos z zak...
  • 17
  • Odpowiedz
@kamil-tika: legitny jak wszystko a tym uniwersum XD. A co myśli społeczność? To co zwykle czyli Antyolgierdowa uważa, że Olo kolejny raz prdoli bzdury jak mało który a proolgierdowa uważa, że Olo kolejny raz zwyciężył, jest 15 kroków przed Sradkiem który notabene już kolejny raz trafił do więzienia. I tak to się kręci w tym krwidołku.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Też mi to trochę śmierdzi, ale to akurat dziwny argument, raczej nie miał więcej niż jednego Nowaka którego musiał ciągać po sądach.XD

Raczej bardziej prawdopodobne byłoby, że gość by spytał Olgierdano, co go to właściwie obchodzi, i kim jest że pyta.

Ale jeśli Nawomir Słowak zalazł mu za skórę, to w sumie może nie mieć nic przeciwko obsmarowaniu go.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ivan_Sekal: ja akurat staram sie patrzec w miare obiektywnie na rozne sprawy i tutaj mi ten tel smierdzi fejurem na kilometr dlatego pytam wykopki co mysla bo moze mi sie tylko cos wydaje.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: ale ja też napisałem to obiektywnie. Tak naprawdę kit wie bo dowodów, że jest legitny nie ma i tak samo w drugą stronę a sprawa jak setki innych przycichnie i za 2 dni nikt nie będzie o tym pamiętał. Myślę, że jest możliwe, że był legitny...ale Olgierdano totalnie nie jest wiarygodny i już nie raz rzucał fejkami.
  • Odpowiedz
  • 0
Też mi to trochę śmierdzi, ale to akurat dziwny argument, raczej nie miał więcej niż jednego Nowaka którego musiał ciągać po sądach.XD


@Wszebor: no spoko spoko ale jak gosc sie cos ciebie pyta a pozniej nagle konczy z dupy rozmowe to raczej jest sie troche zmieszany a tutaj Olo mowi "dobra to na razie" a tamten odpowiada "no nara" bez zajakniecia tak jakby z gory wiedzial kto dzwoni, po co, co
  • Odpowiedz
  • 4
@Ivan_Sekal:

Olgierdano totalnie nie jest obiektywny i już nie raz rzucał fejkami.

Ostatnio mowil, ze Kosno stracil prawko a nie stracil bo wrzuca filmiki z fury jak jedzie. Tak samo gadal, ze za przejazd rowerkiem na czerwonym on go zglosil i ze za to punkty karne dostanie gdzie za przewinienia na rowerze zadnych punktow do prawa jazdy sie nie dostaje dlatego ja newsy Olgierdana raczej traktuje z przymrozeniem oka bo on
  • Odpowiedz
@kamil-tika: W każdym cywilizowanym mieście jak dzwonisz do zakładu pogrzebowego to tam ci chłop czy baba #!$%@? formułkę typu "Dzień dobry, zakład pogrzebowy xyz. Słucham/w czym mogę pomóc?" etc. Chłop się pyta o Nowaka i nie podaje daty pogrzebu, nazwiska osoby dla której Nowak "organizował" pogrzeb i nagle ten cały właściciel czy kto to jest bardzo dobrze wie o kogo chodzi. Do tego "pan" Nowak- czyli co za Nowak? Szymon? Bogdan?
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Może tam to pociął jakoś, ale też śmiesznie wyszło. Myślę, że ten psi-ops nie wyszedł.
Tak samo nie rozumieim, dlaczego nie poczeka z tymi lajtami do ogłoszenia wyroku.
Pcha się kompletnie niepotrzebnie w potencjalne problemy. Ale ja tylko siedzę z pilotem w ręce, nie uczestniczę czynnie
  • Odpowiedz
  • 1
@gagarin_kosmonauta: belkot totalny xD Moze i faktycznie wycial ale glupio wyszlo. Poza tym jakos tak nie dostrzegam jednak tego wycinania fragmentow z tej rozmowy bo kontekst ciagle jest zachowany i ciaglosc wypowiedzi. Dziwne.
  • Odpowiedz
mnie zastanawia czy w bielymstoku już obowiązuje rodo czy jeszcze nie wprowadzili


@elektryczny_mariusz: a trupiarze nie byli od harasa z rejonu?

PS najlepsze jest to, że centaur kopnął w ulany zad tego zielonego świra, a ten nadal mu robi dobrze...
  • Odpowiedz