Wpis z mikrobloga

Wyniki zdawalności matur. Widoczna silna korelacja pomiędzy wielkością zdawalności, a dominującymi preferencjami wyborczymi w danym województwie.

Najsłabsze wyniki osiągają woj. gdzie #lewica cieszy się największą popularnością, najlepsze wyniki osiągają woj. gdzie PiS cieszy się największą popularnością.
#polska #matury #bekazlewactwa
3x32 - Wyniki zdawalności matur. Widoczna silna korelacja pomiędzy wielkością zdawaln...

źródło: temp_file3274367718400449093

Pobierz
  • 59
@Vraagno: Pawulon to nie jest typ z którym nawet warto podejmować dyskusje, raz podjąłem i chłop twierdził, że Putin jest lepszym prezydentem, niż większość zachodnich przywódców. Nie umiem zapamiętywać ludzi tutaj, ale jak ktoś #!$%@? takie głupoty...
@Towarzysz_Pawulon: A przepraszam, masz racje, twoje słowa brzmiały inaczej, mianowicie "Putin zarządza krajem lepiej niż demokraci". Faktycznie zdanie było inne, ale nie ujmuje #!$%@?, tak samo jak twoja wiara w brak wpływu rosjan na światowe media. Wzorowy "pożyteczny idiota", pogadałbyś z niektórymi trolami tutaj to by Ci załatwili, żebyś chociaż coś w rublach dostał za te posty.

Zapytałbym o tą alternatywną historię z covidem, ale po poście OPa chyba już mi
Putin zarządza krajem lepiej niż demokraci


Podaj screena że tak napisałem albo pal gumę

tak samo jak twoja wiara w brak wpływu rosjan na światowe media.


a wierzysz że gówno zacofane państwo z gospodarką na poziomie Meksyku kontroluje amerykańskie media? To mogą robić Chińczycy ale nie Orkowie

Zapytałbym o tą alternatywną historię z covidem


Za covida masa zawodów 'naukowych' nie pracowała i nic z tego powodu się wielkiego nie stało, ale nie
Wcale nie ma znaczenia podciąganie wyników przez nauczycieli popierających pis. Wcale.


@aarahon: co prawda te statystyki OPa są gówno warte, ale to twoje wytłumaczenie to też niezły fikoł

a widzisz, ja nie lubię dzielić swojego społeczeństwa.


@aarahon: ciekawe, wielokrotnie, nie tylko na wykopie widziałem wyśmiewanie z mapką "hehe Polska B, Podlasie niewykształcone bezmózgi z podstawowym głosują na PiS". Uważam, że takie dane bez dużego, szerokiego kontekstu są bezwartościowe, a obrazek
co prawda te statystyki OPa są gówno warte, ale to twoje wytłumaczenie to też niezły fikoł


@NieBendePrasowac: to nie jest moje wytłumaczenie. To jest odbicie piłeczki w stronę opa żeby zobaczył kolejny idiotyczny przykład tłumaczący taką statystykę.

ciekawe, wielokrotnie, nie tylko na wykopie widziałem wyśmiewanie z mapką "hehe Polska B


@NieBendePrasowac: różnice w naszym społeczeństwie występują, to jakby oczywiste, mają różne przyczyny, często historyczne ale mimo wszystko nie dzielę naszego
aarahon - >co prawda te statystyki OPa są gówno warte, ale to twoje wytłumaczenie to ...

źródło: zzzzzzzz4

Pobierz