Wpis z mikrobloga

@Elberus: miała łatwiej sie wybyć w takiej rodzinie, ale to jej nie umniejsza ze śpiewaniem, w tych polskich pożal sie boże eliminacjach nie miała zbytnio konkurencji, ja i z bogatym ojcem bym sie pewnie wstydziła wlazł kotek na płotek zaśpiewać publicznie pod nosem więc #!$%@? z tym dawtonem
  • 3
@blablalbla: i co z tego, że może i umie śpiewać (nie weryfikowałem tego, znam tylko tą jedną piosenkę i jest dobrze wyprodukowana-tyle mogę powiedzieć na pewno) jak w Polsce jest na pęczki dziewczyn co umieją śpiewać, tańczyć, są bardzo ładne itp. a to jednak nie wystarcza żeby podpisać kontrakt z Universal Music Polska, zrobić karierę i pojechać na Eurowizję. ona jest bezczelna mówiąc coś takiego zupełnie jak Kulczykowa. bądźmy realistami. bez
Elberus - @blablalbla: i co z tego, że może i umie śpiewać (nie weryfikowałem tego, z...

źródło: 3987959

Pobierz
@Elberus: tak wygląda świat, nie tylko muzyczny i nie tylko w polsce że jak ma sie kase od bogatych i wpływowych starych to można wszystko, może i słabo że nie przyzna tego wprost, ale myślę że i nie ma co kogoś skreślać na starcie tylko dlatego że wybił się dzięki kasie, może i więcej o niej nie usłyszymy ale te hejty na starcie za wygląd i rodzinę są #!$%@? i niemerytoryczne
  • 0
@blablalbla: tylko po co zgrywać niezależnego od wszelkich przeciwności i ułatwień bohatera? mi też rodzice zapewnili bardzo wiele, w końcu taka chyba jest ich główna rola i nie ma w tym nic złego tylko po cholerę to zatajać i się napinać, że "hurr durr mi nikt nic nie dał, ja do wszystkiego sam doszedłem tymi rencami"?
ja jej nie hejtuję bo nawet jej nie znam. denerwuje mnie tylko taka postawa.