Wpis z mikrobloga

Ktoś wytłumaczy czemu patrząc na tag #raportzpanstwasrodka można odnieść wrażenie, że to jakieś patostreamy, albo czemu jest tu tak toksyczna atmosfera? Przedwczoraj pojawił mi się ten kanał w proponowanych na YT i fajnie się ogląda. Spoko ekipa, fajny kraj, lajtowy content. O co wam chodzi?
  • 29
  • Odpowiedz
@reintrodukcja: pozory mylą.
Kiedyś nagrywał jakieś vlogi ale potem przesiadł sie na patostreaming z donejtami.
Dalej kreci odcinki (90% jest reżyserowana) ale kase za obrażanie przy wódeczce na live chętnie przyjmie.
  • Odpowiedz
@reintrodukcja: Pójdziesz mnie stąd trolu paskudny do wora ,jak nie wiesz o co chodzi to cofnij sie do filmow na kanale ktory oglądasz ,niewygodne Laify są pokasowane. ZOBACZ SOBIE FILMY OD POLONI 1.0 I NIE PYERDOL TU FARMAZONU ;)
  • Odpowiedz
Ja nie ogladam , 2 miesiace tego Prezeza ogladalem
Pozniej troche reszte I stwierdzilem zobaczylem uslyszalem ze to MANIPULANCI!KLAMCY! OSZUSCI ! OD 2 TYG ZADNEGO GNIOTA NIE ZOBACZYLEM CHYBA ZE TU COS 😀 WCHODZE TU BO TEZ MAM BEKE Z TAKICH CO TO OGLADAJĄ A JEST TEGO DUZO 5 KANALOW KAZDY FILM SOBIE LUKNĄ POL DNIA ZLECI, KAZDY LAIF ZROBI CZY CHOCIAZ 2 KANAŁY I DZIEN SPEDZAJĄ NA PATOSTRIMIE ADAM TO DOBR
  • Odpowiedz
@reintrodukcja

nie znasz historii tych osób, dla ciebie to jakiś gość z kamerą co nagrywa a dla tagu, osoby tam występujące mają pewną historię - zbiórki na biznesy, zapowiedzi bez pokrycia, snucie się motorkiem w lewo i w prawo, itd.
Pomysl, skoro to Polonia 4 to jaki los spotkał 3 poprzednie? :]

Poniżej masz w 3:05 przykład zlotej mowy Gapcia, jak jest super mimo braku otwarcia, plany, koncepcje, itd Od 2 lat
Chilli_Heatwave - @reintrodukcja 

nie znasz historii tych osób, dla ciebie to jakiś ...
  • Odpowiedz
@Chilli_Heatwave: Dokładnie ,teraz żebrali na otwarcie, zaraz bedą żebrac że upadają itak w koło na kazdym kanale. Chodzi tylko zeby Pożebrac na laifie Ogolnie Patologia 😀
  • Odpowiedz