Wpis z mikrobloga

Możecie polecić jakąś tanią kamerkę na rower? Fajnie gdyby też miała jakiś uchwyt umożliwiający montaż również w aucie, tak aby ją przełożyć w razie potrzeby w zależności od tego czym się jedzie. Może jakiś chińczyk jest?
#rower
#kiciochpyta
  • 3
@dam2k01: W dzień to chyba każda da radę. Pytanie, czy chcesz ją w roli rejestratora jazdy, czy te ujęcia będą ci do czegoś potrzebne. Jeżeli rejestracja, to szukaj kamery, która ma wymienne baterie i na dokładkę można je gdzieś kupić, albo pracuje na zasilaniu z kabla usb (tu akurat chyba większość pracuje). Jeżeli filmowanie ambitniejsze to szukaj kamery z żyroskopową stabilizacją obrazu. W obu przypadkach można zacząć szukanie od marki sjcam.
@dam2k01: Testowałem kilka innych z bardzo budżetowej półki, ale dałem sobie z tym spokój. Samego sjcama nie miałem, ale dużo ludzi poleca i to jest na tyle popularna marka, że są do nich dostępne baterie, no i nie może być gorzej od no-name chińczyków. Znajdź sklepach kilka modeli w twoim budżecie i popatrz na youtube, najczęściej będą jakieś testy mniej lub bardziej nakreślające sytuację.