Wpis z mikrobloga

Nie wiem jaki mecz reprezentacji Polski był najbardziej emocjonującym jaki pamiętam w swoim kibicowskim życiu, ale wiem jaki był najdziwniejszy...

Polska 2:1 Portugalia 2006

Mecz w którym naprawdę nie zanosiło się na naszą wygraną z reprezentacją w której grali Ronaldo, Petit, Nani, Deco, Simao...

Na każdej pozycji mieli zawodnika przynajmniej o jedną półkę wyżej, a mimo to nie dość, że ten mecz wygraliśmy to... powinniśmy wygrać ten mecz wyżej. Mecz w którym zdominowaliśmy Portugalczyków i pozbawiliśmy ich atutów..

A co najlepsze- sam Cristiano Ronaldo- ówczesny gwiazdor Manchesteru United i mocny kandydat do złotej piłki został całkowicie schowany do kieszeni przez Bronowickiego, który miał już wtedy problemy z alkoholem... W sumie to był jego mecz życia, po nim już tylko się stopniowo staczał.

Ten mecz także przyczynił się w dużej mierze do zbudowania legendy trenera Leo Benhakkera, który zawalił nam eliminacje do MŚ 2010.

https://www.youtube.com/watch?v=saOh6PgIPnU

#mecz #reprezentacja #polska
Glimpse0fTheFuture - Nie wiem jaki mecz reprezentacji Polski był najbardziej emocjonu...

źródło: EN_00907707_6878

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Glimpse0fTheFuture: żeby z Bronowickiego i Golańskiego zrobić piłkarzy, przy których Portugalczycy wyglądają jak dzieci z podstawówki to trzeba mieć jednak naprawdę ponadprzeciętne umiejętności szkoleniowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz