Wpis z mikrobloga

@wezsepigulke:

W tym odcinku postaram się przedstawić tylko i wyłącznie fakty + moje odczucia dotyczące danej sytuacji, wiadomości bez jakiejkolwiek oceny - to już pozostawiam Wam.


Źle to się zestarzeje, mówię Wam
  • Odpowiedz
@Mular899: @lukies2221 ja się nie włączam w żadna dramę 🤣 a tymbardziej że nie znam ludzi biorących w niej udział (nie wszystkich) i nie było mnie tam. Ja po prostu doradziłem mu ze skoro tak go to skręca, nie daje przestać tym myśleć i ogólnie na każdym kroku wychodzi na tego złego, to niech powie w końcu co wie i tyle ;) także Ja nie dołączam się do dra
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb: szkoda, że Janek nie wyjaśni dlaczego rozdaje bany za komentarze, które nie są hejtem. Mąż też dostał, skomentował film gdzie Janek popełnił błąd. Kolejna rzecz, dlaczego wielokrotnie swoich widzów nazywał - luźno cytuję- głupimi, niespełnionymi życiowo ludźmi, którzy żyją bez pasji i jedyne co mają to hejt, itp. Mówił o tym na filmach, pisał w komentarzach. Wszystko do znalezienia, jak nie u Janka to na wykopie. Powrót do konfliktu
  • Odpowiedz
@Korsir: a co w tym złego, że chce na tym robić wyświetlenia? Chyba każdy z was w tym yt robi wszystko żeby się cyferki zgadzały xD
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: Wyświetlenia spadają, łapek w dół pod filmami coraz więcej to tonący brzytwy się chwyta. To nie przez Chorwację ten hejt tylko przez wybujałe ego. Zrobił syf w kamperze, ludzie zwracali na to uwagę i zamiast wziąć i przyznać się do błędu to wyłączył komentarze, grupę na fejsie zamknął, jakiś tam film usunął i jak gdyby nigdy nic w następnych materiałach wymyślał jakichś dziadków od strony wujka ciotki szwagra co
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb: trochę późno. Myślę, że Janek powinien zacząć oczyszczanie kanału od przeprosin widzów. Byciem szczerym wobec tych co go wspierają oglądaniem, wpłatami, paczkami, kiedyś była możliwość blikiem też. A potem kolejne wyjaśnienia dram. Naprawdę, nie każdy komentarz jest hejtem. I nie każdy komentujący to niespełniony idiota z piwem w ręku. Sam widziałeś co ludzie pisali na wykopie jak Janek miał jechać z piecykiem. Ciebie prosili abyś z nim pogadał. Pomijam
  • Odpowiedz