Wpis z mikrobloga

#fallout

Kocham i nienawidzę ten serial. Z jednej strony jest zajebiście nakręcony, kostiumy, sceny i tak dalej, ale z drugiej strony te niektóre retconny to strasznie risky move. Więcej w spoilerach





Więc ogólnie mi się bardzo podobało, bo z Toddem Howardem na czele mogło być znacznie gorzej, a jest bardziej niż solidnie, ale zobacyzmy jak wyjdą te dalsze retcony, no i mam nadzieję, że te #!$%@? przyspieszą produkcje gier po sukcesie serialu i zaczną jakieś spinoffy
  • 12
  • Odpowiedz
@Need: Akcja new vegas toczy się w 2281 roku. Akcja serialu w 2296. Do zniszczenia RNK doszło jak Lucy i Maximus byli dziećmi, czyli może to być właśnie 2281 rok lub plus minut 2-3.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@szatan24:

Pewnie tak, że bitwy o zaporę hoovera nigdy nie było, bo pewnie legion cezara już oficjalnie nie będzie istniał w tym uniwersum, ale zobaczymy w drugim sezonie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@szatan24:

No dokładnie albo mogli uczynić kanonicznym zakończenie o wolnym Vegas w którym kurier detonuje atomówkami NCR i Legion, ale po co jak można uczynić VaultTec tymi, którzy niszczą całe cywilizacje (( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż tak się teraz zastanawiam, że znukowanie Shady Sands dalej jest #!$%@? bez sensu jako ropzad NCR, bo przecież mieli o wiele więcej miast, Todd #!$%@?, jednak to zrobiłeś
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@szatan24: chociaż jak ktoś słusznie zauwazył to w napisach ostatniego odcinak jest Vertiberd NCR na stripie Vegas co oznacza, że musiała się odbyć bitwa o New Vegas więc może jednak jest canonic i stażysta #!$%@?ł z datą na tablicy
  • Odpowiedz
@Need: Lore wszystkich gier jest tak obszerne i pogmatwane, do tego częściowo bez sensu (F3 na wschodnim wybrzeżu) więc i tak się cieszę że tyle wsadzili z pierwszych części interplaya. Na water chipie serio się zaśmiałem.
Z minusów to BARDZO widać jak cieli na budżecie efektów specjalnych. Ktoś tracił element ciała, i już za sekundę była proteza lub jakieś czary mary żeby nie trzeba było bawić się w komputerowe wycinanie palców.
  • Odpowiedz