Wpis z mikrobloga

Duży moment dla Romy, to pierwsza wygrana na SS z Milanem od 2017.
Zdecydowanie inny był ten mecz od tego styczniowego za Mou i przyczyna tego stanu rzeczy jest jasna i oczywista. Dlatego chylę czoła przed Panem Trenerem Danielem i tym, jak taktycznie rozpracował Pioliego i ustawił drużynę na boisku niszcząc najważniejsze punkty Rossonerich. Fenomenalny dziś Stefanek na prawej dezaktywujący Leao i Theo, Pawełek tym razem na lewej, ale jak zawsze top, Smalling dyszący Pięknemu Francuzowi w kark przy odcinaniu go od klasycznych wrzutek, Lukaku podobnie jak Lewy wczoraj wykonał masę czarnej roboty, piękny Svilar MOTM, ultrarzadki Mancini bezżółtkowy, w defensywie spokój i nawet wylewów nie było tak dużo, w ofensywie z pomysłem, choć skuteczność mogłaby być lepsza. Nikt nie zawiódł. Podsumowując: było git, zaliczka skromna, ale jest, no ale Roma to Roma i kwestia awansu pozostaje otwarta.
#mecz #asroma
  • 3
  • Odpowiedz
Smalling dyszący Pięknemu Francuzowi w kark i odcinający go od klasycznych wrzutek


@uncle_freddie: brakowało go swoją drogą w klubie. Mamy w końcu pewny punkt defensywy ponownie. Swoją drogą taka refleksja, że gdyby nie jego kontuzja to bardzo prawdopodobne, że ten mecz nadal byśmy oglądali z Mourinho za sterami (nie mówię, że to byłoby dobre, ale trzeba oddać, że szpital przyczynił się do jego utraty pracy).
  • Odpowiedz
@Merdarion_PL: Trochę pół heheszkiem mówię, ale patrząc dzisiaj na bardziej defensywną odsłonę Lukaku przeszło mi przez myśl, że w sumie mógłby stworzyć ze Smallingiem całkiem niezły duet na środku obrony
  • Odpowiedz