Wpis z mikrobloga

Dziwię się bardzo tym, którzy narzekają na #bk0. Mogliście kupić mieszkanie kilka lat temu gdy nieruchomości były tańsze. Nie zrobiliście tego, a ja zrobiłem. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#nieruchomosci
  • 13
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@majkel88 w 2013 kupiłem w malopopularnej w tamtym czasie warszawskiej Woli mieszkanie 40m2 z garażem za 270 k. Później zbudowali metro i sprzedałem za 2 razy tyle. Kupiłem za część pieniędzy dom z działką pod Warszawą. Zaczął się covid i ceny poszły w górę. Teraz gdybym miał inwestować kasę to szukałabym nieruchomości w gminach podmiejskich. Wkrótce tam zaczną rosnąć ceny bo ludzie, których nie będzie stać na mieszkanie w samym mieście
  • Odpowiedz
po prostu miej 100k wkładu własnego studiując, bro. A weź #!$%@?

@2-aminopirydyna: Przecież te dwie beki nie wymagają wkładu własnego, natomiast to co piszesz to jest dosłownie logika większości ludzi tutaj na tagu, którzy piszą że beki odebrały młodym marzenia o posiadaniu własnego mieszkania. Bo jak wiadomo, gwarancja BGK i preferencyjne wyliczanie zdolności przy bece te marzenia odebrały, natomiast w realizacji tego marzenia pomagał komercyjny kredyt o wysokich stopach +
  • Odpowiedz