Wpis z mikrobloga

Jako wyborca KO, pokładałem ogromne nadzieję, że po państwie pisowskim nastanie tutaj jakikolwiek porządek choćby z sądami. Niestety jako to każdy wyborca, przeliczyłem się, jak dla mnie całą tą szopka z rozliczaniem jest na pokaz:
- afera wizowa: bicie piany na pokaz
- sądy: Żukowska dostaje awans(bez decyzji Tuska by tego nie było)
- I moje największe rozczarowanie czyli Wąsik i Kamiński siłą wyciągani z pałacu prezydenckiego w ramach pokazówki po to, aby koniec końców BYĆ NA WOLNOŚCI XDDD

Stary układ z Magdalenki ma się dobrze - wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych.
Mam już ponad 30 lat i pamiętam okres, gdy aktualny premier rządził przed gównianym okresem Pisiorów i wiecie co? Nic się nie zmieniło. Ludzie się nie zmieniają. Donald jaki był taki jest nadal, kaczor kolejny wykolejeniec. Nic się nie zmieni na scenie politycznej dopóty, dopóki ludzie ze starego układu nadal chodzą po Polskiej ziemi.

Tusk sam sobie wystawia świadectwo dopuszczając byłego komucha czarzastego do prezydium Sejmu, a na marszałka mianując gościa z mam talent.

Ziobro pałuje się do swojej choroby, Żukowska sędziuje mówiąc że mezczyzni rodzą dzieci, Donald rozdaje nasze pieniądze, Hołownia wgniata Putina w ziemię, Braun poręcza za jakiegoś patostreamera, a Wipler poukładany z pisiorami pociąga za sznurki odłamem wolnościowym.

Spuszczacie się nad przejęciem tvp, a prawda taka, że Tusk zrobił z tego drugie tvn. Ha tfu na Was i na telewizję republikę

Tutaj jest się z czegokolwiek cieszyć? Jeśli tak, to widać, że potrzebujecie tylko chleba i igrzysk.
#sejm #polityka #bekazprawakow #bekazlewactwa #wybory #gospodarka #wojna
  • 14
  • Odpowiedz