Wpis z mikrobloga

Siema! Muszę wykorzystać 2 tyg urlopu w tym roku w podziale 50/50 albo na raz. Niestety budżet w tym roku nie jest jakiś wybitny a nie chciałabym jechać na olinklusif do Turcji u leżeć plackiem. Nie chciałabym też dwa tygodnie chodzić po lesie bo mała szansa że wynajmiemy auto. Jakie polecacie miejsca piękne, niezbyt drogie (jeśli chodzi o loty i nocleg) i do aktywnego spędzania czasu? może być nawet Polska ale mam wrażenie że tutaj już wszystko widziałam.

Rozważałam Islandię i Szkocję ale tam ponoć za „tani” posiłek w restauracji płaci się minimum 100 zł za osobę. Może jakaś mniej popularna grecka wyspa? Bo Włochy chyba mi jakoś nie leżą, mimo że nie bylam.

#podroze #anglia #szkocja #islandia #grecja
  • 5
  • Odpowiedz
@daddyissues_: Szkocja na pewno nie jest tania i w tak krótkim czasie masz sporą szansę załapać się akurat na kiepska pogodę :). To kierunek typowo dla ludzi lubiących outdoor, trzeba zabrać sporo ubrań bo nigdy nie wiadomo co będzie.

Jeśli jednak się zdecydujesz, daj znać, chętnie pomogę z pytaniami oraz na miejscu jeśli będziesz w okolicach Glasgow :).
  • Odpowiedz