Wpis z mikrobloga

Kumpel dużo pływa i ostatnio przerzucił się na Multisporta - mogłam mu założyć u siebie w pracy. Może masz kogoś znajomego, kto ma taką opcję (jeśli dużo pływasz, to ci się szybko zwróci) - płaci 190zl i wychodzi mu taniej niż kiedy brał karnet.
  • Odpowiedz
@strike_lucky 27 zł i wolne 3 tory xD
Na koronie nie lepiej bo 25 zł.
Za 15 zł to chyba bagry ci zostają.

Najlepiej to ogarnąć se multi albo inne fit karty. Jak często korzystasz to wychodzi taniej niż karnet
  • Odpowiedz
  • 0
@piteross maskea tyle kasy zapłaciliśmy a był JEDEN tor dla nas bo reszta były zajęte przez jakieś nauki, a inne do szybkiego pływania

W sumie w pewnym momencie było nas na tym torze z 6 ludzi i #!$%@? obok przez szkolenie tak się zwezyl tor że nie salo się płynąć obok drugiej osoby xd
  • Odpowiedz
  • 0
@promaax chociaż tam po używa, są fajne zjeżdżalnie, a tu taka dla dzieci
Nie wiem u mnie na wsi był większy basen i swego czasu tak 2 lat temu to było poniżej 10 zl...

27 zl to serio człowiek az się zastanawia, ceny #!$%@?ło.

Za 27 zl kupisz już mała pizze, to tak jak kiedyś tak z 15 lst temu w cenie biletu jakieś 5 zl mógłbym pizze kupić xD
  • Odpowiedz
@strike_lucky: Ja kiedyś (2 lata temu) korzystałem z basenu na Kijowska 8, przy jakiejś szkole, bilety można było tylko online przez apke ballsquad, płaciłem wtedy 16,5 za wejście o 6 rano.
  • Odpowiedz
@strike_lucky bo na Kolna to tylko z jakimiś pakietami multisport czy medicover, a zajętość torów trzeba sprawdzić niestety wcześniej na stronie, dlatego chodzę tylko w czwartki i weekendy. W weekend koło południa jest zupełnie pusto, ale bez karty medicover cena jeszcze wyższa niż w tygodniu xD
  • Odpowiedz
  • 0
U mnie na osiedlowym basenie też w Krakowie jest 39 zł za 1h. I nie ma gdzie pływać, tory zajęte na zajęcia, ludzi sporo. Ale coś mi mówi że zdecydowana większość chodzi na Multisporty i podobne.
  • Odpowiedz
@strike_lucky: przyszkolne baseny mają wejściówki w granicach 18 zł. Ale oczywiście wejścia z samego rana, albo późnym wieczorem, bo tory zapchane przez szkółki i aquaaerobiki.
  • Odpowiedz