Wpis z mikrobloga

@ladykagami: to intro to sztos, za kazdym razem odpalam ()
totalnie sie nie spodziewalem tego co wydarzy się w ostatnim odcinku, ten poprzedni z Mojo jakoś mi nie przypadl do gustu
  • Odpowiedz
  • 0
@Jagoo: Nie znam komiksów więc nie mam porównania. X-Menów znam głównie z kreskówek. Ciekawe czy go ożywią bo jednak to jedna z głównych postaci.


Jeśli to historie znane z komiksów to proszę tylko nie spoilować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

Mi bardzo podobała się scena gdzie pokazali pierwsze fajerwerki po rozmowie Gambita z Rudą i w tle widać pewną postać. Wg mnie jest to:

  • Odpowiedz
  • 0
@ladykagami już pisałam duzy komentarz, alw odkryłam ze bym mogła niezle ci popsuć zabawę. Oki to powiem tak, jest wiele opcji do wyboru, teraz zobaczymy którą opcję scenarzyści wybiorą. Na angielskich forach wszyscy mówią, o tym że to dopiero rozgrzewka! Przyjrzyj się kogo widać na niebie, lekki zarys podczas masakry na wyspie....
Jagoo - @ladykagami już pisałam duzy komentarz, alw odkryłam ze bym mogła niezle ci p...

źródło: temp_file2728916520227915051

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jagoo: Mi się wydaje, że zrobią coś podobnego, co było w starych X-Men chyba w 3 sezonie, gdzie zaczął się wątek z wirusem i Apokalips zabił wszystkich/większość X-Men w siedzibie FoH. Wtedy też pojawił się Cable i cofnął jeszcze raz w czasie.
  • Odpowiedz
  • 1
@panDocent tak w zasadzie teraz mogą wszystko. Ale by mi głowę rozwaliło, gdyby np Gambit został sklonowany prze Sinistra i stał się jeźdźcem Apokalipsy. Ale to już są dalsze komiksy...
  • Odpowiedz