Wpis z mikrobloga

@menel60: poważnie będzie huop biegał? To co to za klinika jak polega na bieganiu xd to normalne? Co tam dokładnie huop będzie robił? I w sumie to w pl ta terapia?
@menel60: ehh to trzeba znaleźć coś co się naprawdę lubi to siły będą. Ja lubię chlać i podnosić ciężkie przedmioty i bym mógł robić to cały dzień a oprócz tego to też nic przyjemności mi chyba nie sprawia
  • 1
@DFWAFDS: Nieee, to w Niemczech. Klinika leczenia uzależnień i depresji, jest program sportowy zaagwarantowany bo na tym mi zalezalo, otóż nie uwierzysz ale huop kiedyś grał w piłke na wysokim poziomie w DE
  • 1
@DFWAFDS: pewnie w wolnym czasie nie bede mial co robic i jak mi pozwola to bede chcial biegac na powaznie, ma tez podobno silownia byc i ogolnie zajecia jakies spoleczne, nauka pracy i takich rzeczy. az glowa mala dla jego, ja nie przyzwyczajony do takich rzeczy i sie boje tam jechac ehh 13 tygodni bez kompika i grania w gierki od rana do wieczora
otóż nie uwierzysz ale huop kiedyś grał w piłke na wysokim poziomie w DE


@menel60: ehhhh chciałem kiedyś być piłkarzem ale zawsze mnie ostatniego dobierali do drużyny na wfie i to w jakiejś polszy a nie Niemcy ehhh, ja zazdrosny
  • 1
@DFWAFDS: ja kiedyś taki skromny huop najmniejszy zawsze najchudszy najbiedniejszy jak brazylijski zawoddnik z faweli bo kochalem pilke potem wyjechalem do niemiec bo bieda w domu na obiad nie bylo to dolaczylem do klubu i troche sie wybilem na wyzszy poziom ale potem zaczalem pic i cpac ehhh