Wpis z mikrobloga

@UberWygryw: czekaj, bo ja już się gubię w tych wykopowych sektach, bo od lat blokuję wszystkie tagi polityczne xD Ale odpowiedz mi tak z ciekawości, od kiedy na portalu ze śmiesznymi obrazkami socjalizm jest prawacki? xD Albo ja już jestem jak boomer i nie łapię młodzieżowych żartów z gimbazy ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
@drelson: tak było typie xD Jest "narodowy socjalizm" w nazwie, więc to w sumie to samo co socjalizm czy komunizm xD Czy ty chociaż na #!$%@?ą wikipedię zajrzałeś, żeby cokolwiek przeczytać na ten temat? Weź jeszcze powiedz, że był typowym lewakiem progresywistą a o obozach zagłady nic nie wiedział, a w ogóle to lewaki chcą takie same ale dla hetero mężczyzn xDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: tak, narodowy socjalizm to to samo co socjalizm czy komunizm, wszystko to sa twory, ktore chca rozwiazac problemy, ktre same tworza a na koncu i tak nic im sie nie udaje
  • Odpowiedz
@drelson:

narodowy socjalizm to to samo co socjalizm czy komunizm,


@drelson: jeśli rzeczy wręcz odwrotne można nazwac takimi samymi to moze xDDDDDDDDD

ktore chca rozwiazac problemy, ktre same tworza a na koncu i tak nic im sie nie udaje


@drelson: jesli masz poziom umysłowy pozwalajacy wierzyc w bajeczki korwina, jesli masz kontakt z rzeczywistością to wiesz, ze opisujesz kapitalizm
  • Odpowiedz