Wpis z mikrobloga

Nie podobają mi się agresywne i złośliwe reakcje na słuszną krytykę partii rządzącej i jej chorych pomysłów. Sam głosowałem na anty-PiS i dlatego wymagam, żeby uszanowano potrzeby większości głosujących. Zaś niektórzy tutaj mają jakieś sekciarskie podejście i nie dadzą złego słowa powiedzieć na PO i pana Tuska. To jest mentalność służalczo-poddańcza.

#polityka #nieruchomosci
  • 26
  • Odpowiedz
@AlexBrown: Właśnie przez takie głupie pomysły ludzie się #!$%@?ą na partie liberalne i demokratyczne i zaczynają widzieć ratunek w partiach skrajnych i populistycznych (a one oczywiście żadnym ratunkiem nie są). Ehh nie wiem dlaczego oni chcą przepchnąć bk0%. Nie widzę tutaj żadnego racjonalnego wytłumaczenia.
  • Odpowiedz
  • 1
@ChamskoCytuje oni zapominają, że to partia jest dla ludzi, a nie ludzie dla partii. To partia ma się utożsamiać z narodem i słychać ich postulatów. Obecnie jest wywrócone do góry nogami: ludzie są słupami reklamowymi polityków i za darmo uskuteczniają ich kampanie wyborcze. Jak jakaś sekta.
  • Odpowiedz
Sam głosowałem na anty-PiS i dlatego wymagam, żeby uszanowano potrzeby większości głosujących


@AlexBrown: w sensie że głosowałeś na Tuska i masz teraz do niego pretensje że realizuje swój program? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@johny-kalesonny

@AlexBrown: PiS wspierał Ukrainę jak im to dodawało do populizmu. Później znowu zaczął rzygać, razem z Konfederacją, o Wołyniu i Banderze.


Boohoo 😭 Zatem cała ta pomoc się nie liczy, bo nie była podyktowana szlachetymi pobudkami!! 😭😭
To tak jak Zachód, który co i raz krytykuje Wschód za brak praw LGBT, żeby zbić na tym kapitał polityczny, a sam nie może poradzić sobie z ubogaceniem kulturowm, które na cel wzięło
  • Odpowiedz
Zatem cała ta pomoc


@AlexBrown: W sensie jaka to jest "cała ta pomoc PiSu", jeśli mógłbyś tak szlachetnie nam obronić partię?

a sam nie może poradzić sobie z ubogaceniem kulturowm, które na cel wzięło sobie między innymi gejów.


@AlexBrown: lol xD Ten problem nie istnieje na Zachodzie. Większym problemem dla środowisk LGBT są prawicowe, rodzime świry pokroju Bosaka i Ordo Iuris, niż kilka imamów z UK.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: no widzisz, a ja osobiście znam i osoby które głosowały na Lewice i Trzecią drogę i nawet w ostatnich wyborach parlamentarnych na Platformę Obywatelską i leci im obecnie piana leci z pyska. Wiadomo, że najłatwiej jest sobie wmówić że to wszystko konfiarze i cyk pora na csa. Ja osobiście się deklaruje, że w wyborach do europarlamentu i prezydenckich zagłosuje na którąkolwiek partię, która zatrzyma to szaleństwo
  • Odpowiedz
  • 0
@PochlaniaczChleba @johny-kalesonny

To jest reakcja jak u psa Pawłowa. Każda krytyka guru Tuska spotyka się z kontrargumentem ad konfederacjum i oskarżenia o ruską agenturę. Bełkot straszny. Ja głosowałem akurat na Lewicę, bo wiedziałem, że KO stoi po stronie bogoli, ale niestety są ze sobą w koalicji.
  • Odpowiedz