Wpis z mikrobloga

#yanek #korsir #odyn #zwrotnaskarb

Jak to jest z tymi wszystkimi bohaterami i ich busami? Oni wszyscy mają je zarejestrowani jako samochody ciężarowe i uniknęli przez to Akcyzy i wszystkich innych kosztów związanych z przerejestrowania na cumperwana?

A co z ubezpieczeniem w razie stłuczki itd? Ktoś się orientuje?
  • 39
@Korsir: Widzę nabrałeś pewności po tym jak Cię podpuściłem, że nie jestem w stanie udowodnić, dałeś się zrobić na szaro jak dziecko. Cóż pewnie kwestie zachowam na razie dla siebie. Przyznaj szczerze, co mi da oglądanie złotych obrączek z lombardu na miejscu? Jak ci pisze wyraźnie od 3 postów o złotym złomie to ty owijasz kota ogonem aby przejąć inicjatywę i wyciągasz argument "ali", który dla picu wyciągnęłam tylko raz. Albo
Jakoś to będzie 😂 tutaj takie podejście panuje. Na wykrywacz nie założył zbiórki, ale na busa to na każdym „zebrolajvie” pieniądze wpłacają . Jak można tak nie mieć wstydu.
@JAJAnek: ktoś tu nie wyrabia i napier... z multikont xD Dla mnie możesz łykać z połykiem każdą bzdurę którą ci twórcy podrzucą tylko żebyś kliknął i wyświetlił. Zielonka na wykopie i w rzeczywistości. Wykrywacza to ty na oczy nie widziałeś.
@ryjek201: ch.j cię obchodzi co ja widziałem. Widać po wpisach, że twoje życie to jedna wielka teoria. Łykaj sobie na co masz ochotę, twoje wypociny też liczysz że ktoś łyknie. Korsir niepotrzebnie się tłumaczy. Jak go stać i ma ochotę to i tonę złota może sobie podrzucić. Jesteś zwykłym płaskoziemcem czerwonko.
@JAJAnek:

Rozumiem, że twoje zdolności obserwacyjne są na poziomie, który przypomina wyprawę w mroczne zakamarki kosmosu. Ale spokojnie, nie zasmucę się tym, bo przecież przyjemność zawsze czerpię z kompanii równie inteligentnych co ty. A co do "płaskiej ziemi", cóż, wydaje się, że twoje horyzonty są równie płaskie jak ta koncepcja. Ale nie martw się, mam nadzieję, że nie zgniecie cię zbytnio ciężar mojego geniuszu. I nie, nie może podrzucać, bo w
@JAJAnek: twoje widzimisię mnie nie interesują, wróć do przedszkola jak masz z tym problem. Kup sobie wykrywacz to może dotrze do tego pustego łba, że to tak kolorowo nie wygląda. To co pokazali przypadkiem w najlepszym czasie antenowym niewiele ma wspólnego z rzeczywistością i faktycznie może być traktowana w kategoriach radosnej twórczości. Nic nie zamierzam randomowej zielonce udowadniać, dotarło?
@ryjek201: mordo, twoje zdanie i teorie spiskowe które fermentują w twoim pustym łbie a potem zmielone wypluwasz do internetu mało kogo interesują. Po wuja ich oglądasz w ogóle? Tylko po to żeby się zbranzlowac na wykopie czerwonko? Pustostan mózgowy.
@JAJAnek: Ach, drogi oponente, jakże piękna jest twoja próba literackiego wyrazu, chociaż, trzeba przyznać, z ortografią masz na bakier. Gdybyśmy przyznawali punkty za kreatywność w pisowni, niewątpliwie zdobyłbyś podium. Naprawdę, 'zbranzlowac' i 'czerwonko' to nowatorskie podejście do języka polskiego, które, choć innowacyjne, raczej nie znajdzie uznania w oczach purystów.

Zastanawia mnie, czy twoje emocjonalne wywody to próba rozładowania własnego 'pustostanu mózgowego', o którym wspominasz z takim rozmachem. Niestety, muszę cię zasmucić:
@JAJAnek: mielizna, dno i metr mułu. Dno dna. Komentując poziom intelektualny tej wypowiedzi, mogę stwierdzić, że jest on tak niski jak zawartość tlenu na szczycie Everestu – niby coś tam jest, ale ciężko na tym funkcjonować.
Wow, muszę przyznać, że twoje porównania są tak świeże i oryginalne jak bułki z przed tygodnia. Dzięki za radę, zastanowię się nad karierą w dyplomacji, skoro w końcu nauczyłeś się posługiwać słowem. Co prawda na razie to ciemnogród ale jak każda ewolucja zaczynasz od zera. Dla przypomnienia to ty chciałeś zabłysnąć a zostałeś zgaszony jak pet i próbujesz wycofać się rakiem.