Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #passportbros

Czaicie, że ziomek jest neetem, 2/10 z wyglądu a właśnie zaciążył taką latine 8/10?

Wystarczy być szwedem i już wygrałeś, powiem więcej, wystarczy być białym europejczykiem i tylko dlatego ustawia się po ciebie kolejka kobiet, które chcą wyrwać się z biedy do lepszego świata.
Do wyboru do koloru - afryka, azja, ameryka łacińska.
Just Be White.

I tak, wiem, że jest duża szansa, że po otrzymaniu karty stałego pobytu miłość okaże się fikcją, ale chociaż przez te kilka miesięcy można poczuć się jak spełniony mężczyzna.

analboss - #przegryw #blackpill #passportbros

Czaicie, że ziomek jest neetem, 2/10 z...
  • 27
  • Odpowiedz
@analboss: Kiedyś gdy sprawdzałem czy chłop strzelił już magika natrafiłem na jakiś update po x latach, że nadal lipa ale zarabia dużo hajsu i chyba dom kupił, co tłumaczy taką akcje.
  • Odpowiedz
  • 1
@lukiwach997: dopisałem, bo sam sprawdziłem po czasie.
Przecież to standard życia niżej od ukrainy,
ceny dość zbliżone do polskich a wyplaty 4x mniejsze.

A jeśli chodzi o typka no to ja nie wiem jak to zrobił, bo ta argentynka jest mega ładna, jeszcze zrozumiałbym kogoś 5/10, ale wg mnie to jest top,
a moze to w zestawieniu z nim, a mi sie tylko
  • Odpowiedz
@programista3k: slowienia akurat są, typowy Słowianin to blond włosy i niebieskie oczy. A co do obecnych Polaków to coz niestety przemierzaliśmy się z mongolskimi genami że wschodu czy innymi Tatarami nas najezdzali to jest kiepsko. Zrobiły się szare oczy i włosy ale jest dalej sporo blondynów wiadomo bardziej zachód północny ale i na wschodzie południowym sie trafia i tacy
  • Odpowiedz
@pymbelak

@programista3k: slowienia akurat są, typowy Słowianin to blond włosy i niebieskie oczy. A co do obecnych Polaków to coz niestety przemierzaliśmy się z mongolskimi genami że wschodu czy innymi Tatarami nas najezdzali to jest kiepsko. Zrobiły się szare oczy i włosy ale jest dalej sporo blondynów wiadomo bardziej zachód północny ale i na wschodzie południowym sie trafia i tacy


Albinosi też
  • Odpowiedz