Wpis z mikrobloga

#bonzo Hej ludzie, ludziska i podludzie. Nie wypowiadam się na tagu od dłuższego czasu, z powodów osobistych nie ma mnie tez od jakiegoś czasu na discordzie ale planuję wrócić. To, co się tutaj dzieje jest nie do opisania. Azbest komentujący posty legitnych użytników, brakuje jeszcze Merry wklejającej linki do jakiegoś bieda onlyfansa za 50 eurocentów bo na więcej raczej nikt nie zapłaci. Nie dawajcie uwagi tej parce, niech zdychają z głodu i wycieńczenia bo karmią się atencją. Według mnie to są energetyczne wampiry które dobrały się w parę i ich celem zostało małżeństwo Kupiec. Dorośli ludzie którzy bawią się kosztem upośledzonej pary jaką niewątpliwie są Tiger i Kobra. Trzeba tu oczywiście postawić grubą kreskę miedzy wykopem a dokonaniami belgijskich manipulatorów. Tiger nie jest w stanie zrozumieć że był dla nich zabawką. Pytanie co gorsze. Socjopata bawiący się człowiekiem czy Menel zaślepiony swoim wyimaginowanym obrazem samego siebie, zamknięty na jakąkolwiek krytykę i uważający się za artystę i celebrytę. Moim celem było od początku jedno. Amelka miała zrobić bęc z mineralnej. Cel został osiągnięty. Widzę zjazd Tigera i Kobry po równi pochyłej i gdyby on nie miał takiego wstrętnego charakteru, naprawdę gotów byłbym mu w jakiś sposób pomóc ale niestety wszystko wskazuje na jakiś przykry koniec typu mieszkanie bez mediów lub zabranie domu bo Tiger nie pochwalił się wszystkimi długami swoimi i swojej partnerki. Jest źle a z zapałem Uszatka do pracy będzie tylko gorzej. Niestety jesteśmy świadkami powolnego odchodzenia Tigera w też dosłownym sensie bo całe życie zrujnował sobie na własne życzenie(a może po prostu jest jak liść na wietrze, nie mający własnej woli a jedynie poddający się co silniejszym podmuchom). #patostreamy
  • 8