Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty

Mirki używa ktoś trezor one ?
Wszedłem w portfel zassałem aktualizacje i chciałem przelać teter na giełde ale zobaczyłem ,że mam jakąś dziwną trasakcje na portfelu że otrzymałem 2,5k chilliz (chociaż w balansie nie mam ) od jakiejś fundacji i że transakcja jest oznaczona jako możliwe wyłudzenie i jest zamazana.
Zapaliła mi się lampka i wysłałem 10 usdt na coinbase,żeby zobaczyć czy w ogóle dojdzie,po zeskanowaniu adresu adres był całkowicie inny i jest,że adres nie ważny i w ogóle nie dało sie wysłać więc wysłałem 10 usdt na adres etherum i tam adres się zgadzał więc wysłałem i poszło tylko,że cały czas mieli i nie dochodzi, w coinbase po wejsciu w teter nie ma ,że transakcja jest pending w etherum tak samo,wysłałem drugie 10usdt na trustwallet i to samo po wejsciu w portfel nie ma,że trensakcja jest pending.

Ktoś coś?
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Midas6789: Nigdy nie miałem z nim problemu wszystko zawsze na tip top działało aż do dzisiaj i uj wie o co chodzi czy to wina aktualizacji czy co.
  • Odpowiedz
@kdk7: @kdk7 to że dostales jakies scamowe coiny nie ma znaczenia, wszystko jest ok :) po prostu ich nie ruszaj, nie transferuj, nie sprzedawaj.

Co do transakcji - byc moze jest za niskie fee, sprawdz na etherscan swoj adres.

I na przyszlosc - polacz trezora z portfelem rabby, wtedy bedziesz mogl korzystac z drugiej warstwy eth gdzie transakcje kosztuja grosze i sa natychmiastowe. Apka trezora chyba jeszcze tego nie wspiera.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@emjot86: Nie ruszam tego nawet nie mogę w to wejść tzn moge ,ale nie moge z tym nic zrobić nawet usunąć w żaden sposób.
Gas miałem na max ustawiony jak zawsze,środki właśnie doszły tu i tu ,ale mieliło z 1,5 h.
W międzyczasie wyłączyłem w apce trezora,żeby łączyło mnie przez tor może to pomogło może nie, nie mam pojęcia.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@emjot86: Chyba chodziło o cebule bo jak wyłączyłem to następna transakcja doszła w pare minut,
Dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Midas6789: to dość chaotyczny wpis niewiele mówiący. Możliwe, że jakiś wirus na komputerze, nawet jeśli to i tak wirus nie wyczyści konta. Portfel ci pokazuje adres i dopóki ręcznie nie potwierdzisz transakcji to nic się nie dzieje. Trzeba mieć oczy i wiedzieć co się robi. Ale ta sama porada dotyczy każdej innej rzeczy.
  • Odpowiedz