Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@bocznica ok to jak to nie #!$%@? się to ci odpowiem xD. Czemu tak? Bo kufer był od nowości i jeżdżę z nim na codzien a torbę kupiłem za 70 zł i mieści wszystko co potrzebuje na spierdotripy. Nie mam potrzeby kupowania rogali za 1.5k przynajmniej na razie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Ani to wygodne ani praktyczne.


@bocznica: akurat jest na tyle daleko, że na kanapie jednak daje radę się usadowić, także praktyczne, bo wiele upchasz. Ja bym się zastanowił, czy ten kufer w ogóle jakkolwiek wygląda, bo osobiście mam wrażenie, że ten plastik jest tak cienki, że byle mucha rozbijając się o niego go połamie.

To już takie coś lepiej wygląda (spotkane na autostradzie A1)
MrDracek - >Ani to wygodne ani praktyczne.

@bocznica: akurat jest na tyle daleko, że...

źródło: 20210911_132735

Pobierz
  • Odpowiedz
czy ja wiem czy lepiej :)


@bocznica: z dwojga złego wolałbym nie montować na motocykl skrzynki narzędziowej kupionej w jysku w plastikach o grubości kobiecej bielizny z aksamitu.
  • Odpowiedz
@gaily: z tego co widzę, to jest ewentualnie podobne do tego Givi - na zdjęciach google te TRK są o wiele mniej matowe, nie wydają się być tak plastikowe, poza tym ze zdjęcia OP widać, że ten plastik nakładający się w miejscu, w którym spotykają się dwie połowy skorupy jest o wiele cieńszy niż w tym Givi.

Zaznaczyłem strzałką miejsce, o które mi chodzi.
MrDracek - @gaily: z tego co widzę, to jest ewentualnie podobne do tego Givi - na zdj...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-09 224602

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@MrDracek ale też, jak większość kufrow plastikowych, są po prostu no, plastikowe tak czy siak xD. Ogólnie paru kolegom takie plastikowe już latały i nic się nie rozpadło o dziwo.
  • Odpowiedz
@gaily: są plastikowe, ale plastik plastikowi nierówny. Nie jest to jednolity materiał, który zawsze będzie mieć ten sam skład - można chociażby porównać z plastikiem używanym do klocków lego vs tania skrzynka narzędziowa z Castoramy. A już nie raz widziałem udziwnienia, gdzie ktoś sobie zrobił kufry za 100zł
  • Odpowiedz
@bocznica: kup motocykl, zacznij jeździć to przestaniesz kwestionować oczywiste oczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rollbag za plecami nie dosyć że daje oparcie to jeszcze pomieści więcej pierdół niż większość kufrów.
  • Odpowiedz
@Sarveil: chłopcze, ochłoń. Ja pisałem że nie jest wygodnie ani komfortowo jechać z taką dużą rolką przed kufrem. I tyle. I to jest moja opinia, ponieważ jest dużo lepszych rozwiązań na wożenie mandżura na motku. A co kto robi to już nie moja sprawa. Miałem prawo się wypowiedzieć, to się wypowiedziałem. I tyle.
  • Odpowiedz