Wpis z mikrobloga

Więcej nostalgicznych gierek i hobbistyczne artykuły ==> #graczniedzielny

W okresie świątecznym miałem niestety tylko laptopa, który nie uciągnie wielu tytułów. Jednak udało mi się zabrać za Pilgrims który gorąco wam wszystkim polecam. Nie jest to typowa gra przygodowa, każdy z elementów oraz postaci znajdziemy w ekwipunku jako kartę, którą możemy wystawić w każdej lokalizacji.

Po wystawieniu bohatera mamy możliwość eksplorowania lub wykorzystywania przedmiotów.W całej rozgrywce nie znajdziemy dialogów, są wyłącznie pomruki, wraz z przeplatanymi pojedynczymi czeskimi słowami. A historie naszych bohaterów poznajemy dzięki rysunkom w "dymku dialogowym".Nie będę wam jej spoilerował, bo ma ona mnóstwo fajnych smaczków i śmiesznych momentów wartych odkrycia.

Powiem tylko tyle, że po czasie odblokowujemy więcej postaci, a każda z nich ma zupełnie inny charakter. Sama gra nie jest długa i zajmuje jakoś 30 minut, które przemija nie wiadomo kiedy, pozostawiając mocny niedosyt. Całe szczęście po skończeniu możemy pobawić się w zdobywanie wszystkich osiągnięć i sprawdzanie każdej możliwej kombinacji. Co dla mnie było największą frajdą.

#gry #grykomputerowe #steam #gog #grykomputerowe #pilgrims
Ketra - Więcej nostalgicznych gierek i hobbistyczne artykuły ==> #graczniedzielny 


...

źródło: temp_file3342565684084152907

Pobierz