Wpis z mikrobloga

AMD do spółki z Windowsem robią mnie w ciula. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj w grze zauważyłem, że mam z czapy hard capa na 60 FPS mimo, iż pamiętałem, że w Adrenaline ustawiłem 163 FPS jako limit. Wtedy zwróciłem uwagę, że ikona AMD na pasku zadań jest z wykrzyknikiem, a próba otwarcia Adrenaline wyrzuca błąd, że zainstalowana wersja Adrenaline jest inna niż sterowników bo Windows Update coś sobie zainstalował. xD Pobrałem najnowsze sterowniki z strony AMD, zainstalowałem używając wcześniej programu AMD do usuwania starych sterowników. Po zainstalowaniu nowych wrzuciłem profil undervoltingu i pamiętam, że pomyślałem, że

no, ale przynajmniej mam teraz najnowsze sterowniki

Komputer był kilka godzin w idlu, wracam, a tu ten sławetny Driver Timeout, którego nigdy nie doświadczyłem na starych sterownikach z kwietnia 2023. xD Broniłem tu AMD zawsze, ale nie powiem, #!$%@?łem się.
#pcmasterrace #amd
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@vulcanitu: Kiedyś to wyłączyłem zaznaczając odpowiednią opcję w DDU, ale pewnie mi jeden z updatów to zresetował.

reg add "HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate" /v ExcludeWUDriversInQualityUpdate /t REG_DWORD /d 1

i wyłączone. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz