Wpis z mikrobloga

@super_przegryw95: Wiejski oskariat to jest popierdółka w porównaniu z wojewódzkim. Myśli że dlaczego femoidy gdy tylko mają możliwość przeprowadzają się do wojewódzkiego? Jestem survivorem wojewódzkiego, wiem co piszę.
  • Odpowiedz
Wiejski oskariat to jest popierdółka w porównaniu z wojewódzkim


@500minus: Eh no ale o to chodzi że te dziewczyny które są na wsi nie mają żadnej konkurencji kompletnie i prawie zawsze są zajęte, czy wy wykopki byliście kiedyś poza warszawą? XD Nie bez powodu raczej 100% dziewczyn z którymi randkowałem było z wojewódzkich
  • Odpowiedz
@super_przegryw95: Byłem i faktycznie oskariat warszawski jest najbardziej dominujący w porównaniu z innymi wojewódzkimi, ale to nie zmienia faktu że wojewódzki oskariat zawsze zgnoi przegrywa nawet mocniej od tego wiejskiego. Wsie są relatywnie monogamiczne, oskary w wojewódzkich robią sobie haremy. Będąc chuopem ze wsi w wojewódzkim jesteś albo bankomatem, albo zostajesz wyjęty spod prawa.
  • Odpowiedz
@Lmaocetong2: Powiatowe trochę lepiej jak wojewódzkie, jak w wojewódzkim nie jesteś 8/10 albo wyżej to jesteś bankomatem dla elity i femoidów. W powiatowym możesz se robić januszex albo neetować relatywnie spokojnie bez oskich i julek.
  • Odpowiedz