Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie przedostatnia aktualizacja mojego portfolio, może ktoś się zainteresuje którymś z projektów które tu wypisałem.

Z racji tego że chciałem jeszcze dorzucić jakieś alty to tydzień temu dorzucilem 4 coiny, każdy po 5k PLN:

-render
-arweave
-jupiter
-celestia

Każde z nich spodobało mi się ze względu na użyteczność i to że była lokalna korekta na rynku.

Obecnie włożyłem 180k PLN z planowanych 200k PLN do portfela. Jeśli będzie jeszcze jakaś większą korekta to planuje dokupić ostatnie 4 projekty:

-arbitrum
-tao
-manta
-arkham lub akash

Sama akumulacje coinow kończę bo ogólnie mimo tego, że uważam że dalej mamy miejsce na duże wzrosty to mój risk to reward jest w krytycznym punkcie, w którym dalszy handel na spot pod hodl nie jest już aż tak sexy.

Na analize mojego portfolio jest jeszcze za wcześnie, ale już teraz mogę powiedzieć że jestem z siebie zadowolony. Mam wszystkie interesujące mnie nisze, staking zapewnia mi dodatkowe wpływy. Może ktoś się śmiać ze są w nim jakieś starocie, ale też w mojej strategi nigdy nie celowałem w jakiś złoty strzał 100x. Ze wszystkich altów nie jestem tylko pewien neutron, uważam że trochę pochopnie go kupiłem, z perspektywy czasu raczej wymienił bym go na któregoś z wymienionych wyżej altów, no ale trudno, trwam przy swoim.

W poprzednim wpisie parę osób się śmiało z celu 1mln - 2 mln PLN, ale ja uważam że zrobienie tego 2-4x od tego momentu wcale nie jest niemozliwe w szczycie hossy. Pytanie tylko czy faktycznie uda się wysiąść z pociągu w porę, no ale finger crossed że wszyscy zbijemy sobie piątkę na złotej stacji. A jak nie to muszę przyznać że przejadła była zacna :)

#bitcoin #kryptowaluty
Zaid - Prawdopodobnie przedostatnia aktualizacja mojego portfolio, może ktoś się zain...

źródło: temp_file8473964461177022228

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@opk20 wszystko już wpisane w pit-38. Z dumą sponsoruje 800+, 13 górników oraz dopłaty dla rolników. Mam tylko nadzieję że jeśli mnie jednak wyleszczy do państwo dołoży się do strat ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zaid: za dużo Solany jak na moje oko. Solana to tylko jeden z setek Ethereum killerów, który akurat się wybił. Ale on już swoją drogę do top zrobił. Poza tym portfel ok, dużo gówien ale w hossie ludzie lubią odkupować gówna, więc nie oceniam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@maggotbrain15 solana to akurat dobry zakup za 10k PLN z lata 2k23. Do teraz zrobiłem 12x. Trochę miałem okazję od strony developera popracować z tym blockchainem i zobaczyłem wtedy w nim potencjał. Szkoda ze więcej nie włożyłem ale trudno. Ładny zwrot ze stakingu dodaje do portfolio.

A z ciekawości jakie alty ty posiadasz w swoim portfolio?
  • Odpowiedz
@Zaid: ja mam tylko Bitcoin, Sovryn i Grin. Nie wierzę w alty, dlatego nie inwestuję w nie.
Uważaj z Solaną, bo z tego co opisujesz przywiązałeś się psychologicznie do niej. Uważaj później żeby to sprzedać w trzy dupy i zapomnieć. Wielu takich było przed tobą i wychodzili minus 90% na takich shitcoinach. Jak pęka bąbel to mrug parę miesięcy i tracisz wszystko. Przestrzegam, bo szkoda mi ludzi. Tak jest z altami
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@maggotbrain15 Bitcoin maxi :D szanuje. W grin'a wierzysz czy to tylko guilty pleasure?

Plan mam taki ze moim jedynym wskaźnikiem jest BTC. Jeśli uznam ze BTC jest w okolicach szczytu to sprzedaje całe portfolio bez wyjątków. Żadnych bag'ów sobie nie zostawiam bo też uważam że 99% altów dąży do zera w perspektywie czasu. A btc i tak sobie odkupię w bessie.
  • Odpowiedz
@Zaid: rozsądna strategia. Najtrudniejszy krok to wyczuć szczyt hossy, ale to jeszcze sporo czasu.
A w Grinie widzę po prostu coś, czym Bitcoin mógłby być ale nigdy nie będzie. Z Bitcoina ludzie zrobili trochę taką zabawkę inwestycyjną traktując to jak zaawansowaną wersję złota. Grin to taki Bitcoin gdyby Satoshi skupił się na płatnościach, a nie zrobieniu złota 2.0. Grin ma ogromny potencjał, ale nie inwestycyjny
  • Odpowiedz