Wpis z mikrobloga

@BedeKsiedzemJakMojTata: Też nie mogę znaleźć konkretów i chyba przyjmie linię partii i Trzaskowskiego.

"W rozkroku stanęli radni, którzy chcieli poszukać kompromisu pomiędzy ekologią a ekonomią. Mimo że mieli tydzień na ustalenia, na sesję rady miasta przyszli bez konkretów. Symboliczna była scena, gdy obrady nie mogły ruszyć, bo szef klubu Koalicji Obywatelskiej Aleksander Miszalski, który wnioskował o nadzwyczajną sesję, na niej się... nie pojawił. Gdy obrady w końcu się rozpoczęły, a na
@BedeKsiedzemJakMojTata @lukow123 @statystyczny_yt

25 marca odbyła się “Debata dla Krakowa” pod hasłami “Zieleń, transport, smog”, w której wzięli udział kandydaci na prezydenta Krakowa. Te tematy nas interesują, bo bezpośrednio łączą się ze strefą czystego transportu. Dla osób, które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu na żywo, jest dostępne nagranie na profilu Krakowski Alarm Smogowy albo pod debatadlakrakowa.pl. Chcielibyśmy podsumować wypowiedzi kandydatów w temacie SCT i zanieczyszczeń powietrza pochodzących z ruchu samochodowego.

Najbardziej interesujące
uśmiechnięta koalicja


@statystyczny_yt No i przekonałeś.
Dzięki, bo myślałem ze będę z 2 tygodnie się zastanawiał na kogo głosować.
Możesz jeszcze powyzywać wyborców Miszalskiego od fajnopolaków to nie będę miał już żadnych wątpliwości.

I tak, jesteś przeciwnikiem SCT, ale zagłosuje na Miszalskiego bo jestem uśmiechniętym fajnopolakiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)