Wpis z mikrobloga

Hej #krakow, to chyba pierwszy raz kiedy Gibała przechodzi do drugiej tury, prawda? Jak oceniacie wyniki drugiej tury, bo przyznam, że scenariusz gdzie elektorat PiSu w ramach walki z KO popiera byłego palikociarza wydaje się zabawny

#polityka #wybory #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
@Majk_: Ja co prawda jestem elektoratem Konfederacji, ale powiedz mi czy powinienem iść na drugą turę?
W sensie czy jeden jest lepszy od drugiego (np. nie chce SCT albo coś) czy jeden ch** i lepiej siedzieć w domu?
  • Odpowiedz
@rzuf22: Zrobiłem sobie latarnika wyborczego. Wyszło mi 34% na Miszalskiego, 30% na Gibałę. Więc zostanę w domu i przypuszczam, że większość moich znajomych konfederatów postąpi tak samo. Jak mam wybierać między dżumą a cholerą to wolę nie wybierać wcale.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: latarnik wyborczy xDD Śmiać mi się chce jak ktoś robi jakiś latarnik wyborczy i na podstawie tego wybiera Miszalskiego XDDD Warto poczytać z kim dany kandydat ma powiązania i jakie interesy związane z tym.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: Jak najbardziej trzeba iść. KO to największe kolesiostwo. Sam sposób prowadzenia polityki przeciw Gibale to hejterstwo. Nie ma gorszej opcji od KO, no może za wyjątkiem Lewicy.
  • Odpowiedz