Wpis z mikrobloga

Mam 4k na koncie oszczędnościowym w millenium z czego tylko 520 zł jest objęte promocyjnym oprocentowanie 6.25% a reszta 1%. Jak wpłacać te środki żeby jak najwięcej było na tym promocyjnym oprocentowaniu albo są jakieś korzystniejsze miejsca gdzie mogę trzymać oszczędności?
#przegryw #millenium #banki #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Matpiotr: no dobra, ale jak wypłacę teraz z tego konta część oszczędnościowego to najpierw nie zabiorą mi tych oprocentowanych promocyjnie?

I jak rozumiem jeśli tak to ten problem miałoby rozwiązać drugie konto w innym banku? Wypłacam całość z oszczędnościowego millenium, przelewam np. gdzieś indziej i po kolejnych trzech miesiącach to samo w odwrotnej kolejności?
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: no termin końca 3 miesięcznej lokaty w milenium jak masz członka rodziny w milenium to co trzy miechy możecie sobie przerzucać na oszczędnościowe profit
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: @423frewq4f23

no dobra, ale jak wypłacę teraz z tego konta część oszczędnościowego to najpierw nie zabiorą mi tych oprocentowanych promocyjnie?


I jak rozumiem jeśli tak to ten problem miałoby rozwiązać drugie konto w innym banku? Wypłacam całość z oszczędnościowego millenium, przelewam np. gdzieś indziej i po kolejnych trzech miesiącach to samo w
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: Nest Bank to taka promocja jednorazowa. Nie nadaje się do żonglowania kasą, czyli przerzucania między różnymi bankami, by łapać się na kolejne edycje promocji oprocentowania dla "nowych środków".
  • Odpowiedz