Wpis z mikrobloga

#motocykle

SV650n pierwszej generacji, 2000 rok, 90 000 km nalotu za 6k PLN ( ͡º ͜ʖ͡º)? Ma sens czy nie? Za tydzień jadę z mechanikiem go oglądać, ale sam mi mówił przez telefon, że "no nieciekawie" xD. Że będzie duży problem ze sprzedażą potem.

- olej wymieniany w zeszłym sezonie
- płyn hamulcowy wymieniany zimą
- tylna opona Metzeler z 2020 roku, kupiona leżakowana
- klocki z przodu do wymiany
- zregenerowane przednie zawieszenie, z tyłu zregenerowany zacisk i wymienione klocki

Nastawiam się, że tego nie kupię, ale przynajmniej zobaczę, jak mechanik ogląda motocykl. Na coś ciekawszego będę miał pieniądze dopiero na jesień, więc słabo xD. Rozważam jeszcze kupno CB500, chyba najbardziej pancerny z wielkiej trójki pięćsetek z lat 90. Tylko tutaj ceny to dobijają nawet 9k xD, więc też będę musiał jakiegoś trupa kupić.
obuniem - #motocykle 

SV650n pierwszej generacji, 2000 rok, 90 000 km nalotu za 6k P...

źródło: F3IU8x4bgAAtx-V

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@obuniem ja bym nie wziął za #!$%@? XD w tym budżecie zostaje ci er-5 i kupisz fajna zadbana sztukę, ale tam masz 2 gary w rzędzie i 50 KM. No i podobne czyli: gpz500, gs500.

Cebula droga w #!$%@? jak za te lata, już bym wolał dołożyć i kupić nakeda obecnej generacji z normalnym zawiasem z tyłu, ABS, wtryskiem i który wygląda ¯_(ツ)_/¯ no ale tutaj 10/12 w górę za coś
  • Odpowiedz
Rozważam jeszcze kupno CB500, chyba najbardziej pancerny z wielkiej trójki pięćsetek z lat 90. Tylko tutaj ceny to dobijają nawet 9k xD


@obuniem: Zarazem chyba najbardziej przepłacona maszyna z tych trojaczków 500 na start. Weź ER5, ewentualnie Suzuki GSX600\750F, lub Bandit 600\650.
  • Odpowiedz
  • 0
Kup coś zadbanego za niewielkie pieniądze, sprzedaż po sezonie, dołożysz i kupisz to co ci się podoba. Lepiej tak niż sezon na dupie siedzieć


@zielony_goblin: No właśnie z takiego założenia wychodzę teraz. Pogodziłem się z tym, że nic z tego co chciałem, nie kupię w tym roku, więc rozsądnym byłoby postąpić tak, jak piszesz. Niestety budżet się skurczył przez ostatnie kilka miesięcy, no i jest, jak jest xD. Właśnie tak
  • Odpowiedz
@obuniem: No niestety, początek sezonu, ceny teraz będa też troszkę wyższe. W kwocie 6-7k GSX600/750F powinieneś znaleźć bez problemów i to wcale nie będzie strup.
  • Odpowiedz
  • 0
@bocznica: To Hasbulla, internetowy karzeł-celebryta, popularny w mediach społecznościowych. No jest z Rosji, niestety, ale obrazki z nim są śmieszne, no co poradzę.
  • Odpowiedz
@obuniem: nie ma sensu, opony stare, ciekawe kiedy rozrzad do roboty, moze jakies zawory do regulacji, i olej swiece filtry warto zrobić na dzien dobry
  • Odpowiedz
@obuniem: jak bys mial blizej do mnie to bym Ci mogl tu cos zobaczyc, tylko potem wez i wracaj pol polski , a jak sie nie jezdzi na co dzien to nie fajnie sie robi po paru h :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Paxx89: Patrzę po bardziej oddalonych miasta też, ale jednak dobrze, gdyby coś tu w okolicy było. Ja zaraz po odebraniu prawka robiłem trasę prawie 500 kilometrów i dałem radę xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Paxx89: To na dodatek Ci powiem, że 80% trasy to była droga ekspresowa S5 z prędkością 140 km/h xD. Wypożyczyłem sobie Kawasaki Z650 2023. Dupsko trochę bolało, ale ręce w miarę ok. Najbardziej bolał mnie kark i uszy od hałasu.
  • Odpowiedz