Wpis z mikrobloga

@hosearkadiomorales: Niemniej jednak siedząc do 30-tki w mocno przeciętnym klubie nie powiększył swoich szans na wygranie tytułów. Jakby Lewandowski siedział do 30-tki w Borussi Dortmund, bo tu mu wygodnie, ma niepodważalną pozycję lidera, strzela sporo bramek i jak pójdzie do silniejszego klubu nie wiadomo czy sobie poradzi itp. To dzisiaj zapewne nie miałby zdobytej LM, nie pobiłby rekordu Gerda Mullera, nie miałby 8 tytułów Mistrza Niemiec z rzędu i masy indywidualnych
@Lambo994 no ale robercik jakby został to by Anka siedziała spokojnie ( ͡º ͜ʖ͡º)a tak na poważnie to tyz prawda co mówisz. Ja bardziej miałem na myśli to że łupie te bramki a to wszystko i tak może być na nic. Trochę pechowy typ. No ale jak słusznie zwróciłeś uwagę nie pomógł szczęściu za bardzo.
@hosearkadiomorales: No ale Ance to odwaliło po przejściu z Bayernu do Barcelony, a nie z Dortmundu do Monachium ;) Mnie też jest mega szkoda Kane'a, bo gość wyniki indywidualne robi kapitalne. Być może zdobędzie jeszcze LM, bo przecież Bayern to bardzo silny klub i tak naprawdę jest to jego najgorszy sezon od kilkunastu lat. Jak zamiast Tuchela zatrudnią kogoś kto złapie vibe z tą drużyną, to w przyszłym sezonie zapewne znowu