Wpis z mikrobloga

W Łęcznej na ataku gra Roginic, który rozegrał w Podbeskidziu 80 meczy, z 15 golami i 11 asystami. Odszedł w '22, ale teraz w Podbeskidziu nie ma z kim przebić piony, bo w między czasie odszedł cały ówczesny skład xD Włączając grających dzisiaj w podstawowych składach: Leszczyńskiego ze Śląska, Janickiego z Górnika, Rundica z Rakowa czy Goku z Wisły.

To jak ten zespół #!$%@? poprzedni i obecny prezes (pierwszy doświadczenie "menedżerskie" uzyskał prowadząc dyskotekę, a drugi w deweloperce, ani jeden ani drugi nigdy nie pracował w sporcie, nie mówiąc o nodze) to zasługuje na sprawę dla reportera czy inny turbo reportaż. Jeśli to jest wyznacznikiem, jak miastem rządzi Klimaszewski, bo to on mianował tych słupów, to niezłe tam wały muszą odchodzić xD

Ciekawy dzisiaj dzień mamy, tak na 2 dni przed wyborami. Po raz pierwszy od 2010 roku, czyli po 14 latach, Podbeskidzie nie gra w Ekstraklasie ani nie walczy o powrót do niej. #!$%@? się za to z hukiem na trzeci poziom rozgrywkowy, gdzie będzie toczyć ekscytujące boje z rezerwami ekstraklasowiczów.

KLIMEK TOP! Reelekcja Danza Kuduro Remix

#mecz #bielskobiala
ImienioslawNazwiskowski - W Łęcznej na ataku gra Roginic, który rozegrał w Podbeskidz...

źródło: 428659128_919586896430511_4398342328725748316_n

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: realia w Bielsku są takie, że miasto wybuliło ponad 100 baniek na stadion i jest udziałowcem jedynego najemcy, czyli Podbeskidzia. To od lokalnych władz zależy kto i jak tym klubem zarządza. Zjazd w tą dzisiejszą degrengoladę zaczął się wraz z objęciem sterów przez obecnego prezydenta miasta, który i tak pewnie wygra reelekcję.
  • Odpowiedz
@ImienioslawNazwiskowski: Właśnie doszedłem do podobnych wniosków jak strzelił bramkę Roginic - spojrzałem na skład tsp i jakie było moje zdziwienie że nie ma tam dosłownie nikogo, kto by go znał z gry w tym klubie.
  • Odpowiedz