Wpis z mikrobloga

Obejrzałem wczoraj konferencję PRIME sprzed 2 tygodni i mam do tagu pytanie:
czy może mi ktoś #!$%@? wyjaśnić, dlaczego Kamerzysta ma tak chronioną dupę przez federację? Kilka przykładów:
- Kaczor BRS z jakąś lalką chce robić dymy na face2face Kamerzysty i Maestro Olejnika. Padają pierwsze słowa ze strony kaczora do kamerzysty, a kasjo: Ochrona! Ochrona! XDDDDD
- Git człowiek @marek-jowko tiramisu zaczął grillować kamerzystę, to kasjo go wywalił z panelu xDDD. I można Markowi zarzucać, że mało się odzywał na panelu, ale akurat co mordę otworzył to robił dymy: szarpanina z robalem, jechanie po wujku samo dno, grilowanie kamerzysty
- Ciągle wszyscy powtarzają, że Kamerzysta został uniewinniony (w domyśle od uderzenia dziadka), więc pozwolę sobie zapytać @Prime_Show_MMA oraz @Bezi77 czy z wyroku za #!$%@? nafuranym też został oczyszczony?
Ogólnie z wielką radością przyjąłem informację, że zamiast normalnej hali, gala prime odbędzie się w schowku na miotły polsatu. To odpowiednia kara za #!$%@? z panelu Stryjka Indygo Tiramisu
#famemma #primemma
lagomorph - Obejrzałem wczoraj konferencję PRIME sprzed 2 tygodni i mam do tagu pytan...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-5 o 14.09.13

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@lagomorph: A to nie było tak ze Kamerzysta miał być na miejscu Kasjo jak się tworzyło Prime? Może ma na nich brudy kto za tym biznesem stoi itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@PZt37: to prawda, ale Kasjo męczy tym, że wreszcie poczuł władzę w rękach. Puszbarber mu zarzucił bycie słupem? Wypad z panelu. Jowko zaatakował kamerzystę? Wypad z panelu. Dredziasty jak nie będziesz mi okazywał szacunku wypad z panelu. Tragedią jest ten typ. NIech zbije pjone z bomblem i #!$%@?
  • Odpowiedz
@lagomorph Ciekawa rozkminka i jako prowadzący zobacz wczoraj nie przebierał bym w środkach, jazda pod wpływem to nie to samo co bycie #pdf em ale co tu ukrywać i kryć. Toż to freaki każdy jest #!$%@? i ma coś za skórą 😁
  • Odpowiedz
  • 5
@marek-jowko: dlatego ja trzymam kciuki że Ci dadzą przestrzeń do artystycznej realizacji. Nie rozumiem dlaczego zadymy prowadzi stypiarz Rogoziński dziennikarz sportowy, a nie Ty. Świat stoi na głowie
  • Odpowiedz
@GrubyPrezes: ty no ale weź pod uwagę punkt widzenia federacji. Przecież to jest patologia, że urząd/starostwo/miasto chce wpływać na kartę walk i mówić ci kto ma walczyć a kto nie. Jest #!$%@? ten kamerzysta, ale od niego znajdzie sie 10 gorszych którzy jakoś normalnie przechodzą. Też bym sie nie ugiał bo bym wyszedl na frajera. A miasto, jak i mieszkancy jest w dupe pare groszy bo hala bedzie pusta ( ͡
  • Odpowiedz