Wpis z mikrobloga

jakby osobiście to ha tfu Baxton i wszystkie jego wcielenia, ale muszę mu przyznać, że nieźle obmyślił- bo niezależnie co Łączykropek na niego ma (chyba że coś co faktycznie pośle go do więzienia), to nie zaszkodzi mu bardziej. Ludzie doskonale wiedzą jakim typem jest i spodziewają się najgorszego, więc żaden pocisk nie sprawi, że będzie całkowicie canceled z neta. Fakty są takie, że chodzi wyłącznie o to co ma na Zwyrola, i jedyne co ten może robić to niepodważalnie obalać oskarżenia, bo żadnym pociskiem nie zniweluje Baxtona. Aczkolwiek, zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach, zdecydowanie daleko mi do utraty wiary w druidzkie moce, i czekam aż ,,wszyscy się zdziwimy"
#famemma #boxdel #wardega
ikaaam - jakby osobiście to ha tfu Baxton i wszystkie jego wcielenia, ale muszę mu pr...

źródło: wrr

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@ikaaam: Jesli ktoś zaczyna zdanie od "jakby", to już wiem ze to podstawowka.


W szkole was tag uczą, czy czemu to powielacie?
  • Odpowiedz
  • 0
@essos: nie siedzę na fb to nie wiem, ale miną niedługo dwa lata od zakończenia mojej edukacji, muszę jednak przyznać że faktycznie wysławiać się niebyt umiem. Aczkolwiek jak dla mnie to liczy się treść, a nie tylko sama forma jej przekazania
  • Odpowiedz
  • 0
@CezarK: no zasadniczo nawet jak kogoś nie trawię, to potrafię przyznać się kiedy widzę, że coś zrobił dobrze lub powiedział coś z czym się zgadzam, akurat baxton mi nie płaci (niestety druid też nie)
  • Odpowiedz
  • 1
@Kubafantom: z tym się zgadzam, najlepiej wypieprzyć z neta wszystkich zboków, ale niestety wiem, że obecnie to niemożliwe, bo zawsze będą ludzie, którym to będzie pasować
  • Odpowiedz