Wpis z mikrobloga

A teraz przeproście wszyscy, najlepiej na kolanach Pana Mexicano!!! osobę, która była NIESŁUSZNIE znieważana, pomawiana i deprecjonowana od lat!
Okazał się osobą nieskazitelną, prostolinijną, dobrą, niezakłamaną i po prostu stojącą ponad tym całym syfem.
Nie znam Jarka osobiście, lae oglądam go z rodziną od lat i wiem, że gdyby przyszła taka potrzeba to podałby mi rękę w trudnej chwili, a może oddałby życie!
To Was boli, ale taka jest prawda!
Jarosław Andrzejewski był, jest i na zawsze pozostanie dla mnie autorytetem moralnym
Psy szczekają karawana jedzie dalej!
#kononowicz #mexicano
g0blacK - A teraz przeproście wszyscy, najlepiej na kolanach Pana Mexicano!!! osobę, ...

źródło: Jarek

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@g0blacK: Zwykły ułom, który został przejęty przez opiekunów na wzór Konona, tracąc jednocześnie naturalny kontent i realną popularność. Dopóki był sobą czyli nieświadomym przyczyn sławy przygłupem to dawał radość. Teraz jest przygłupem z ochroną medialną, cenzurą i kontrolą, więc dla niego być może lepiej, ale dla ogółu bez sensu i nuda. Chociaż dalej nie mogą ukryć wszystkiego bo musieliby usuwać 99 % materiałów
  • Odpowiedz
@g0blacK: menela to mi nie jest żal...
Jak jeszcze pił to był z niego jakiś bobolak.
Pedro mógł się przyznać, że brał kudzu od Zielonego zamiast mówić o pomocy od Boga.
Wsumie tam Bogiem była Barbara która utrzymywała dom. No i problemy z koszeniem trawy i odśnieżaniem były rozwiązane przez mamę a pies był niekameralny.
  • Odpowiedz