Wpis z mikrobloga

Chciałbym nieśmiale zaznaczyć że nienawiść JK Rowling do osób transpłciowych wynika z jej nienawiści do mężczyzn (kiedyś była skrzywdzona przez mężczyznę jeśli dobrze pamiętam)

Według JK Jeśli biologiczny mężczyzna przechodzi tranzycję to jest zboczeńcem i robi to tylko po to żeby gnębić, gwałcić i szkalować biedne kobietki.

Natomiast gdy biologiczne kobiety przechodzą tranzycję to według JK są biednymi ofiarami systemu faworyzującego mężczyzn i są zagubionymi w ciężkim życiu kwiatkami.

#bekazprawakow #neuropa #trans #pieklomezczyzn #4konserwy
McWozniak - Chciałbym nieśmiale zaznaczyć że nienawiść JK Rowling do osób transpłciow...

źródło: 1000003629

Pobierz
  • 8
@McWozniak:

pyerdolisz kocopoły i zwykłe kłamstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ona walczy o prawa kobiet i za to jej chwała. a teraz dodatkowo o wolność słowa.

a tak poza tym mamy ją w dupie, swego czasu chciała być bardzo woke no to teraz ma na co zapracowała.
@McWozniak: Największa beka z Rowling jest taka, że jak kiedyś wypowiadała się na temat orientacji seksualnej niektórych bohaterów jej książek to prawactwo ją atakowało za lewackie wciskanie homopropagandy i ogólnie za bycie lewaczką. Teraz stała się idolką prawaków i biedną kobietą atakowaną przez lewactwo za mówienie prawdy. XD

Prawaki dosłownie lecą tam gdzie zawieje wiatr.
@McWozniak: no my, którzy pamiętamy że ona sama niedawno pchała lewacką propagandę a teraz sama jest jej ofiarą, biedaczka, jak to się mogło stać, nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

za to że nie lubi trans osób,


to nie prawda. ona broni praw kobiet. transy wpeyrdalają sie tam gdzie nie powinni i to są tego efekty.

a to ostatnie to walka o wolność słowa. ostatnio w Szkocji
kobietą atakowaną przez lewactwo za mówienie prawdy


@nostalgiwolf: problem polega na tym, że ona prawdy nie mówi. Przynajmniej nikt tego nie udowodnił bo w temacie dotyczącym transpłciowości wypisuje i wygaduje nie naukowe bzdury.
  • 0
@hansschrodinger: z tymi nowymi prawami zawsze jest tak że konserwatyści krzyczą o wolność słowa, i o to że ludzie do pierdla będą wrzucani za "Misgendering" a kończy się na tym że nic takiego nie ma miejsca. Nie wiem mieszkam w Szkocji i jakoś zbytnio mnie te prawo nie przeraża