Wpis z mikrobloga

@ruki: Marlin 4 jest na mechanicznych hamulcach, wiec raczej w 5 bym celował gdzie masz również blokade amortyzatora. Zerknij sobie też na polygona xtrade 5, tylko to już 5 stówek wyżej ale masz już deorke zamiast altusa.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Poopiesh: dzieki, a jaki rozmiar ramy brac na 178-179 wzrostu?
bo wedlug dobierania to w dwa sie wpasowuje, ale u nich dostepny jest tylko L
173 - 180 cm M/L (koło 29")
177 - 188 cm L (koło 29")
  • Odpowiedz
@ruki: Najlepiej jak masz mozliwość to jedź i przymierz. A jeżeli chcesz w ciemno to po prostu rama w L będzie troche dłuższa przez co pozycja będzie troszkę bardziej wyciągnięta
  • Odpowiedz
  • 0
@ruki hamulce na linkach, najtańszy amortyzator, naped 3x7, najtańsza grupa od shimano do tego z klamkomanetkami.
To już w marketach bywają lepsze rowery.
  • Odpowiedz
  • 0
@ruki dlaczego tak bardzo nie chcesz roweru z wysyłką? Za mniej kasy dostanie zauważalnie lepszy rower.
Gwarancją się tak bardzo nie jaraj, bo jak przyjdzie co do czego to się okaże, większości rzeczy nie obowiązuje, a żeby ją mieć trzeba latać do autoryzowanych serwisów na płatne przeglądy co chwila.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@melba: to mozesz cos polecisz, procz tego co wyslales? szczerze to mi sie ten ksztalt ramy nie podoba, jest cos podobnego do tego polygona?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@melba: czekam na odpowiedz o tego mustanga m5, duzo lepszy jest od tego marlina 5? jeszcze czy, jakbym chcial zmienic pedaly (na jakies plastikowe, kiedys mialem rower z metalowymi i mi zjezdzala stopa xD) to musze jakies konkretne brac?
  • Odpowiedz
  • 0
@ruki dużo lepszy amortyzator, ten xcr naprawdę fajnie dziala, jest sztywny i ma regulacje odbicia.
To samo naped, w treku masz altusa i to jeszcze starej konstrukcji vs kilkuletnie deore ze sprzęgłem. Raz że działa to dużo bardziej precyzyjnie, dwa łańcuch się tak nie obija bo go trzyma sprzęgło.
Do tego korba HT2 vs stara na kwadrat.

Padały mają standardowy gwint, więc tak możesz spokojnie wymienić na inne.
  • Odpowiedz