Wpis z mikrobloga

#famemma oczyma wyobraźni widzę odpowiedź Zwyrola. Będzie jak zwykle umniejszał swoją winę, fuj. "Oj Boxdil, Boxdil, przecież opowiadałem o Boobsmanie już wiele razy. To było kilka lat temu, odsyłam do moich poprzednich wypowiedzi na ten temat. ((szyderczy uśmiech z politowaniem)). Ojjj Boxdel, nie masz chyba żadnych argumentów przeciwko mnie, skoro wyciągasz sprawę promowania badań piersi. A teraz przejdźmy do tematu logo Wersow i rajstop Lexi".
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@GdzieJestBanan: ta sprawa się nie przedawniła i nigdy za nią nie odpowiedział. Mogę sobie wyobrazić traumę, jaką przeżyły wtedy dziewczyny (te, które obmacał z zaskoczenia i które nie wyraziły zgody). :(
  • Odpowiedz
@kfff: Jasne, masz rację. Mnie po prostu bawi krucjata Boxdila który ciągle grzeje ten sam temat. I każdy inny, który akurat chce uderzyć w Zwyrola.
Niech zbiorą te dziewczyny, założą mu sprawę i będzie tłumaczył się w sądzie. Tak jak mówię, bardziej bawi mnie Boxdel, przy czym absolutnie nie neguję tego, że Wardęga powinien odpowiedzieć za tamtą akcję.
  • Odpowiedz