Wpis z mikrobloga

#rower kupiłem nowe koła pod centerlocka.Teraz mam problem bo przy hamowaniu ale tylko przednim hamulcem słychać takie buczenie.
Testowałem te koła na drugim rowerze gdzie są hydrauliki tu są mechaniczne ale efekt ten sam.Tarcze też już testowałem innej marki to samo.
Klocki kurcze one ledwo co dotarte są.No starych kołach z piastami na 6 śrub jest cisza.Co można jeszcze spróbować?
RicardoMilosTribute - #rower kupiłem nowe koła pod centerlocka.Teraz mam problem bo p...
  • 6
@teperkov: zacisk ustawiony jest idealnie tarcza ani trochę nie obciera wyregulowałem tak że tarcza minimalnie się tylko wygina podczas hamowania akurat trafiła się prosta sztuka więc odległości od klocka nieruchomego są na kartkę papieru.Kompletnie nie mam pojęcia co może być problemem.Tył akurat chodzi idealnie.
@patrol798: hamulce są zupełnie inne ale klocki te same co ciekawe bo są to SHIMANO L05A i mogę je sobie nawet przekładać
Obecnie problem występuje na tarczach ze zdjęcia ale miałem wcześniej też tarcze Deore XT RT-MT800 i tam było dokładnie to samo i dokładnie tylko z przodu na jednym i drugim rowerze.Normalnie jestem w ciemnej d....Kompletnie nie mam pomysłu na ten problem oprócz wywalenia tych pier... kół na centerlock bo
RicardoMilosTribute - @patrol798:  hamulce są zupełnie inne ale klocki te same co cie...

źródło: aaaa

Pobierz